Forum: Alte discutii Fiat
03-07-18, 17:06
|
|
Replies: 55
Views: 11,662
Re: CLUB Fiat GRANDE PUNTO
Salut,sunt posesorul a unui gp abarth,si sunt interesat de un gp in 3 usi avariat sau dauna totala dar cu acte 1.4 benzina,daca stiti pe cineva m-ar ajuta ,am ramas fara acte si tin masina de 1 an in...
|