Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 12 of 12
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: Dogaru9
Forum: Masina mea Volkswagen 03-03-14, 10:08
Replies: 5
Views: 890
Posted By Dogaru9
Re: VW Polo 6n '97

Am pus sticker bomb , pe masca , praguri , oglinzi
Forum: Masina mea Volkswagen 24-02-14, 20:52
Replies: 5
Views: 890
Posted By Dogaru9
Re: VW Polo 6n '97

UP ! Aştept pareri cu referire la design , îmbunătăţiri si altele
Forum: Anunturi Auto VW 24-02-14, 10:38
Replies: 0
Views: 145
Posted By Dogaru9
Vand proiectoare Polo 6n

Vand proiectoare Polo 6n , unu are capacul spart.
Pret 60 de lei
Forum: Masina mea Volkswagen 24-02-14, 00:12
Replies: 5
Views: 890
Posted By Dogaru9
VW Polo 6n '97

Salut am un polo 6n din 97 , motor 1.6.
Masina este in stare buna , as dori mici modificari , pentru design
Orice idee este bine venita
Forum: Masina mea Volkswagen 23-02-14, 22:13
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

Salutare lume , mai pe seară , oostez în ce stadiu se mai află masina :)) nu am avut timp să fac modificari multe ,dar pentru bugetu meu limitat , sunt mulţumit deocamdată
Forum: Bazar AUTO - MASINI 25-08-13, 14:33
Replies: 4
Views: 523
Posted By Dogaru9
Re: Volkswagen Polo 6n 999 Cmc Inmatriculat Ro

Salut , te intereseaza un schimb cu un BMW 525 break ? Da-mi PM Pentru detalii
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:50
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

Am gasit acum in Bazar , 75 de euro arcurile.
Ok , o sa astept parerea lui NTZ :))
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:44
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

Da Cristinel ai dreptate , si ma indrept prima data spre o bara fata noua.
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:44
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

O sa scap de ele , o suspensie sport , unde as putea gasi si cam ce preturi ?
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:39
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

Ma gandeam sa ii dau jos linia de pe capota , si sa ii fac aripile fata + emblema fata cu sticker bomb , e o idee buna ?
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:36
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Re: Vw polo 6n

Mersii frumos , de fiecare data cand o sa strang un ban , o sa ii fac o modificare si nu o sa ezit sa pun pe forum de fiecare data.
Forum: Masina mea Volkswagen 19-02-13, 20:06
Replies: 13
Views: 1,089
Posted By Dogaru9
Vw polo 6n

Salut , de curand mi-am luat si eu carnetu mai exact de vre-o 4/5 luni , am un polo 6n din 97 , motor 1.6.
Masina este in stare buna , as dori mici modificari , am niste poze mai vechi de cand aveam...
Showing results 1 to 12 of 12

 
- Copyright 2026 4Tuning -