Forum: Alte discutii Opel
18-02-13, 03:04
|
|
Replies: 1
Views: 679
opel corsa b
salutare tuturor,de vreo 2 luni am si eu o corsa b de 1.0 12v din 1998,si vreau sa va spun ca tare ma plang de consum, adica mananca 9% in oras ceea ce mi se pare foarte mult.Am schimbat doar...
|