Forum: Masina mea Audi
16-02-07, 18:30
|
|
Replies: 2
Views: 1,773
Re: Audi A6
Merci,dar am skimbat masina!!!thx,oricum:-P
|
Forum: Masini de serie
21-11-06, 15:32
|
|
Replies: 10
Views: 3,373
Re: Audi A6 avant -masinä de vis
Salut,am un audi A6 si vreau sa ii skimb farurile deoarece astea pe care le am nu sunt cele cu lupa pentru xenon,deci in concluzie caut faruri pentru ultimul model de a6 cu lupa pt xenon..cine ar...
|
Forum: Masina mea Audi
21-11-06, 15:29
|
|
Replies: 2
Views: 1,773
Audi A6
:!: Salut,am un audi A6 si vreau sa ii skimb farurile deoarece astea pe care le am nu sunt cele cu lupa pentru xenon(am instalat shi se vad....naspha rau fara lupe),deci in concluzie caut faruri...
|