Forum: Colt Legislativ
26-02-13, 16:13
|
|
Replies: 3,722
Views: 378,426
Re: Totul despre taxa auto pentru maşinile rulate
Nu stiu daca s-a mai discutat sau nu, dar am verificat in ultimele 15 pagini si nimic.
Am cumparat o masina lovita in fata in luna decembrie 2012. Din pacate nu am reusit sa o termin in decembrie...
|
Forum: Discutii generale masini
07-01-13, 10:38
|
|
Replies: 0
Views: 492
Inmatriculare Saab 9-5
Buna ziua,
Am cumparat un Saab 9-5 din 2002 cu motor de 2.2 TiD. Persoana care a vandut masina a adus-o in anul 2008 din Franta si a inmatriculat-o pe Romania, dar nu a platit nicio taxa ( a dat...
|