Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.00 seconds.
Search: Posts Made By: Semaca16
Forum: Colt Legislativ 26-02-13, 16:13
Replies: 3,722
Views: 378,426
Posted By Semaca16
Re: Totul despre taxa auto pentru maşinile rulate

Nu stiu daca s-a mai discutat sau nu, dar am verificat in ultimele 15 pagini si nimic.

Am cumparat o masina lovita in fata in luna decembrie 2012. Din pacate nu am reusit sa o termin in decembrie...
Forum: Discutii generale masini 07-01-13, 10:38
Replies: 0
Views: 492
Posted By Semaca16
Inmatriculare Saab 9-5

Buna ziua,

Am cumparat un Saab 9-5 din 2002 cu motor de 2.2 TiD. Persoana care a vandut masina a adus-o in anul 2008 din Franta si a inmatriculat-o pe Romania, dar nu a platit nicio taxa ( a dat...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -