Forum: Zona tehnica Mazda
01-01-13, 17:31
|
|
Replies: 6
Views: 2,069
|
Forum: Zona tehnica Mazda
01-01-13, 13:25
|
|
Replies: 6
Views: 2,069
Re: nu porneste la cald
MULTUMESC!
IN ACEST CAZ, TREBUIE SA MA GANDESC SA-MI CUMPAR ALTA MASINA....TOT CEVA SPORT,TRACTIUNE SPATE, CONSUM NU EXAGERAT,PESTE 150CP
|
Forum: Zona tehnica Mazda
01-01-13, 13:11
|
|
Replies: 6
Views: 2,069
|
Forum: Masina mea Mazda
01-01-13, 13:07
|
|
Replies: 34
Views: 11,910
NU PORNESTE LA CALD
AS VREA SA IMI CUMPAR SI EU O MAZDA RX8 DIN 2004 DAR SUNT NEDUMERIT IN CEEA CE PRIVESTE PROBLEMA CU PORNITUL LA CALD....AI PUTEA SA IMI SPUI CARE AR FI REZOLVAREA LA ACEASTA PROBLEMA?ESTE O PROBLEMA...
|
Forum: Zona tehnica Mazda
01-01-13, 13:00
|
|
Replies: 6
Views: 2,069
nu porneste la cald
AS VREA SA IMI CUMPAR O MAZDA RX8 DIN 2004 INSA SUNT NEDUMERIT IN CEEA CE PRIVESTE PROBLEMA CU PORNITUL LA CALD...AR FI ACEASTA O PROBLEMA ATAT DE GRAVA INCAT SA MA FACA SA NU MAI CUMPAR ACEST MODEL...
|