Forum: Masina mea Audi
06-12-12, 18:28
|
|
Replies: 1
Views: 567
Ajutor
Rugaminte .. sper sa fi postat unde trebuie, sunt nou .. scuze ..am si eu problema cu inchiderea la un audi A4 B% din 1997, 1,9 TDI 110 CP ca o inchid din telecomenda , ca o inchid manual, mi se aude...
|