Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 11 of 11
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: DarKWavE
Forum: Firme Piese Tuning 25-05-11, 16:13
Replies: 1,243
Views: 104,888
Posted By DarKWavE
Re: Mareste puterea motorului tau!Filtre K&N !

Salut,

Ma intereseaza un filtru KN sport pentru Cistroen Xsara 1.6 VTR din 2002, 110 BHP.
Pot sa iti trimit si seria motorului daca e necesar.

Multumesc
Forum: Bazar AUTO - MASINI 18-05-07, 23:04
Replies: 5
Views: 733
Posted By DarKWavE
Re: Vand Ford Fusion F URGENT ! ! ! 6500 euro

Acum am vazut anuntul. E cam tarziu sa te sun si pe mess nu ai raspuns... spune-mi unde pot sa vad masina. Eventual sa imi trimiti pe pm si ce probleme are (ma intereseaza zgarieturi, stambaturi,...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 28-04-07, 19:06
Replies: 5
Views: 669
Posted By DarKWavE
Re: Vand Dacia 1310 din 1990

S-a vandut..imi pare rau.
Forum: Bazar AUTO - MASINI 24-04-07, 11:18
Replies: 5
Views: 712
Posted By DarKWavE
Re: hiunday accent 2003

Pot sa-ti ofer cam 6000 de euro... daca este o masina intretinuta.:rolleyes2
Forum: Bazar AUTO - MASINI 23-04-07, 00:33
Replies: 5
Views: 669
Posted By DarKWavE
Re: Vand Dacia 1310 din 1990

Masina functiona... inainte sa fie trasa pe dreapta acum apx jumatate de an si se afla in Bucuresti.
Forum: Bazar AUTO - MASINI 22-04-07, 10:50
Replies: 5
Views: 669
Posted By DarKWavE
Vand Dacia 1310 din 1990

Buna pentru programul "RABLA". Are 2 cauciucuri desumflate (unu cred ca e spart), un geam spart si nu are baterie. Culoare crem.

Pret 5 mil.

P.s. nu ma puneti sa pun si poze..nu cred ca are...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 13-04-07, 22:31
Replies: 33
Views: 3,045
Posted By DarKWavE
Re: VAnd Astra G 1.7 DTI 2001 2+1 usi

Daca poti trimite-mi si mie link-ul pe pm. Caut o masina gen astra, golf etc. mai mult pentru oras. Masina asta arata bine dar ai dreptate...pretul e exagerat.
Forum: Bazar AUTO - MASINI 05-04-07, 11:30
Replies: 9
Views: 1,828
Posted By DarKWavE
Re: vand Fiat Stilo Novitec tuning

Ai piem :-P Astept si eu un raspuns:rolleyes2
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-03-07, 23:58
Replies: 51
Views: 3,889
Posted By DarKWavE
Re: Megane TUNING

Pai si bara spate??? arata cam ciudat dintr-o parte... nu ti se pare?:cry:
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-03-07, 23:49
Replies: 52
Views: 11,882
Posted By DarKWavE
Re: VW Polo - Tuning Optic

Ma intereseaza masina. Nu imi place sa fiu nesimtit...asa ca te rog spune-mi aici sau pe [email protected] (si mess) care e ultimul pret la care esti dispus sa o vinzi. Am pornit in cautarea la...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-10-06, 19:51
Replies: 56
Views: 6,381
Posted By DarKWavE
Re: Calibra turbo

In plus te-ar interesa sa dai pentru un schimb? Si daca da cam cat? E vorba de un E46
Showing results 1 to 11 of 11

 
- Copyright 2026 4Tuning -