Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
28-11-12, 23:35
|
|
Replies: 30
Views: 13,983
Re: Instalatie electrica Dacia
Ceau,
De la bec nu cred ca ii ca am apasat butonul si am masurat cu multimetru tensiunea pe soclu de la bec si aveam 0 Volti. Iar la intrerupator era pe pozitia deschis si nu conducea iar cand il...
|
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
28-11-12, 18:38
|
|
Replies: 30
Views: 13,983
Re: Instalatie electrica Dacia
Buna ziua,
As avea si eu o problema cu Dacia mea: nu mi se aprind Becurile de ceata spate (alea rosii, este un buton in bord) si s-a luat Politia odata cu chestia asta. Intrerupatorul merge (cand...
|
Forum: Totul despre anvelope
22-09-12, 13:02
|
|
Replies: 138
Views: 35,376
|