Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 4 of 4
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: valium2008
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 30-11-12, 17:32
Replies: 30
Views: 13,983
Posted By valium2008
Re: Instalatie electrica Dacia

Dupa investigatii multe, am descoperit un fir rupt de la intrerupator spre stopuri. Multumesc anticipat pentru tot.
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 28-11-12, 23:35
Replies: 30
Views: 13,983
Posted By valium2008
Re: Instalatie electrica Dacia

Ceau,

De la bec nu cred ca ii ca am apasat butonul si am masurat cu multimetru tensiunea pe soclu de la bec si aveam 0 Volti. Iar la intrerupator era pe pozitia deschis si nu conducea iar cand il...
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 28-11-12, 18:38
Replies: 30
Views: 13,983
Posted By valium2008
Re: Instalatie electrica Dacia

Buna ziua,

As avea si eu o problema cu Dacia mea: nu mi se aprind Becurile de ceata spate (alea rosii, este un buton in bord) si s-a luat Politia odata cu chestia asta. Intrerupatorul merge (cand...
Forum: Totul despre anvelope 22-09-12, 13:02
Replies: 138
Views: 35,376
Posted By valium2008
Re: Care sunt anvelopele de iarna folosite?

Continental TS810 (am vrut TS830 dar nu existau dimensiunile mele cand le-am luat), asta ii a 4-a iarna si sunt foarte multumit.
Showing results 1 to 4 of 4

 
- Copyright 2026 4Tuning -