Forum: Bazar AUTO - MASINI
28-07-12, 15:21
|
|
Replies: 0
Views: 276
Cumpar Ford Fiesta
Imi doresc sa cumpar Ford Fiesta
- Model dupa 2009
- Benzina, Motor 1.4
- 5 Usi
- Senzori de parcare fata/spate
- Airbag-uri cortina
- Aer conditionat manual (automat - optional)
-...
|
Forum: Consiliere achizitie auto
25-07-12, 19:50
|
|
Replies: 6
Views: 1,009
Re: Masina 6000 E
Am vazut ca Ford Fiesta model 2009 se invate la 7000E, ce parere aveti...
Deasemenea.. cand precizati masini.. va rog ziceti si anul de fabricatie ca sunt modele si modele cu acelasi nume..
|
Forum: Consiliere achizitie auto
22-07-12, 17:56
|
|
Replies: 6
Views: 1,009
Masina 6000 E
Salut,
In materie de masini sunt...zero :) asa ca vreau ceva sfaturi de la voi. Am tot cautat si am vazut ca din categoria pe care as vrea sa o aleg fac parte:
Opel Corsa
Ford Fiesta
VW Polo...
|