Forum: PC Games
10-07-12, 18:07
|
|
Replies: 2
Views: 989
Re: iRacing -cel mai realist simulator din lume-
Dupa alea 3 luni iti faci singur o idee despre simulator, daca merita sa mai joci sau nu. Eu de exemplu am abonament pe 1 an cu 49 de dolari, practic sunt tot timpul oferte, promotii, dar mai bine il...
|
Forum: PC Games
10-07-12, 16:53
|
|
Replies: 2
Views: 989
iRacing -cel mai realist simulator din lume-
CAMPIONAT ROMANESC DE IRACING
In perioada urmatoare (2-3 saptamani) incepe un nou campionat romanesc de iRacing (cel mai realist simulator din lume), cu premii consistente.
Stiu ca...
|