Forum: Masina mea Dacia
09-06-14, 09:41
|
|
Replies: 10
Views: 1,006
Re: Solenza B 37 GBM
exact ;)
a mea e stock, doar ceva modificari normale la motor pentru o acceleratie mai "buna"..succes in continuare, arata bine si cel mai important sa iti placa tie asa cum arata
|
Forum: Masina mea Dacia
05-06-14, 20:10
|
|
Replies: 10
Views: 1,006
|