Forum: Alte discutii Audi
28-03-14, 20:54
|
|
Replies: 0
Views: 935
sfat achizitie B8
salut..as intentiona sa imi schimb Passatul B6 de 1.9 tdi( cu cip tuning montat )din 2007 cu un audi a4 berlina din 2010 euro 5,143 cp...ce sfaturi imi dati,stiti dak sunt problematice aceste...
|
Forum: Discutii generale masini
28-03-14, 20:45
|
|
Replies: 0
Views: 1,420
licitatii masini
salutare tuturor..ma ajuta si pe mine cineva cu niste site-uri de licitatii masini din afara(Germania,Franta,Olanda,Belgia,Luxemburg)..multumesc anticipat!
|
Forum: Discutii generale masini
28-03-14, 20:41
|
|
Replies: 5
Views: 2,270
Re: Masini pe comanda Germania
buna seara...m-ar interesa un Audi a4 Berlina din 2010 euro 5,105 KW,143 c.p.manuala,km sub 16000.la ce pret mi-l aduceti?culori alb,grafit-metalizat,bleu metalizat
|
Forum: Firme Electronica Auto
02-07-12, 11:43
|
|
Replies: 0
Views: 2,293
resoftare passat b6 1.9 tdi bxe
sall...as dori sa fac si eu o resoftare la un b6 din 2007 diesel de 1.9 105 cp....eu unul as dori vreo 20-25 cp....tin se mentionez k am turbina si kit ambreiaj nou pe masina!!!as dori sa stiu un...
|