Forum: Masina mea Renault
28-08-13, 02:08
|
|
Replies: 20
Views: 4,871
Re: renault 19 cabrio
hmmmmmmmmmm prima data credema ka mam speriat am crezut ka e masina mea :))) acelas motel acelash tuning aceash culoare tot tot tot absolut tot am sh io pe a mea :)))) inafara de faptul ka io am...
|