Forum: Coltul Incepatorului
22-06-12, 23:09
|
|
Replies: 0
Views: 809
DESPRE GSI O LAMURIRE
VREAU SA CUMPAR O ASTRA GSI 20 16V CU CUTIE F 20 LUNGA. VREAU SA O FOLOSESC LA COASTA SI LA LINIUTE.CUTIA NU E CAM LUNGA SI S AR PUTEA SA MA DEZAVANTAJEAZA?/??? ADICA E OK SAU IMI TREBE ALTCEVA CU O...
|