Forum: Masina mea BMW Seria 3
06-06-12, 13:19
|
|
Replies: 17
Views: 2,810
Re: BMW 318is ...
aha.pai atunci e bine.eu ma asteptam la mai mult,si aveam dubii daca sa il iau sau nu.ma gandeam la vreo 12 sau 13 in oras.mersi mult
|
Forum: Masina mea BMW Seria 3
05-06-12, 16:22
|
|
Replies: 17
Views: 2,810
Re: BMW 318is ...
sal.am si eu o intrebare.vreau sa imi iau un bmw 318i din 2006 si nu stiu ce consum are.eu circul cu el mai mult in oras.daca are cineva sau stie,astept un raspuns.mersi
|
Forum: Discutii generale masini
05-06-12, 16:17
|
|
Replies: 706
Views: 96,852
Re: Dictionar/Intrebari/Raspunsuri
sal,am si eu o intrebare.vreau sa imi cumpar acum un bmw 318i din 2006 si nu stiu ce consum are.circul mai mult in oras cu el.daca are cineva sau stie,astept un respuns.mersi
|