Forum: Zona tehnica Opel
02-09-15, 05:25
|
|
Replies: 1
Views: 924
Re: oprrire in timpul mersului
Salut! Aceeași problema am avut-o si eu la omega x20xev, primul senzor cumpărat a costat undeva la 12€.... Desigur ca nu a fost bun.... Pe urma mi-am comandat un bosch 49,99€ si a mers timp de o luna...
|
Forum: Alte discutii Ford
07-04-14, 21:19
|
|
Replies: 0
Views: 553
Ford Mondeo 1998 1.8 benzina
Buna seara,
Am o curiozitate, si stiu ca asta e la ordinea zilei pe acest forum, dar , locuiesc in Germania, Frankfurt mai exact si as dori sa achizitionez (deja comandata) un Ford Mondeo 1.8 din...
|