Forum: Propuneri orase
04-09-06, 14:45
|
|
Replies: 304
Views: 19,701
Re: Tulcea
sa traiti BINE ! sunt nou pe forum si m`am gandit sa va salut,tovarashii mei .stiu sa numar pe degete,sa`mi leg sireturile si sa merg pe bicicleta.idolul meu in tuning e becali cu ranga lui ,provine...
|