Forum: Alte anunturi Car-Audio
10-05-08, 11:31
|
|
Replies: 51
Views: 4,582
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
15-08-06, 17:36
|
|
Replies: 13
Views: 1,177
|
Forum: Oltcit tuning
15-08-06, 13:11
|
|
Replies: 190
Views: 49,049
Re: Cel mai frumos Oltcit posibil . . .
frate , depinde si ce bafta ai
eu am un trs din 93 neumbalat in motor si am mers cu el 20000 km si nu i-am facut nimic, si m-am si dat un pic la el , l-am luat la 81000km si merge si acum
|