Forum: Masina mea Volkswagen
19-12-12, 19:59
|
|
Replies: 1
Views: 459
passat 3bg
salut,va rog ajutati-ma si pe mine cu o chestie!detin un passat break an fabricatie 2002 si acum cateva zile am avut o mica intamplare cu el.mi-am lovot portierele de pe partea dreapta.intrebarea mea...
|
Forum: Volkswagen tuning
21-05-12, 11:06
|
|
Replies: 0
Views: 857
vw passat
Salut as avea si io o intrebare si niste sugestii in alelasi timp,am un passat break,an fabricatie 2002, 1,9 TDI,101 CP,km 234000 si as vrea sa ii fac o resoftare la computer sa mai scot ceva cp in...
|