Forum: Generalitati tuning
07-01-12, 20:45
|
|
Replies: 0
Views: 685
Va salut!
Sunt noul posesor al unui vw golf 3 GTI si as avea nevoie de cineva din drobeta turnu severin pentru niste idei,pareri despre schimbarea ledurilor din ceasurile de pe bord (km,turometru,benzina si...
|