Forum: Discutii generale masini
28-12-11, 18:47
|
|
Replies: 2
Views: 785
Re: am o intrebare despre norma de poluare
am si eu o alfa din 85...vreau sa stiu daca in romania exista lege pentru masina de epoca si dupa cati ani e considerata de epoca...sau unde ma pot informa despre acest lucru
|