Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 10 of 10
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: 23CVL
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 10-01-14, 16:13
Replies: 2
Views: 723
Posted By 23CVL
Re: Vand DVD navi Phonocar vm036

Sal port sanatos.... se plimba in aro jucaria...mersi mult pentru seriozitate Dany!
Forum: Sistemul Audio de pe Masina Mea 10-09-13, 19:17
Replies: 20
Views: 2,764
Posted By 23CVL
Re: Audi A4 avant SPL project

Bijuterie sau nu ,...da are bad boy facut si nu vrea sa arate:twisted:
modest om...:-P
Forum: Sistemul Audio de pe Masina Mea 27-08-13, 22:06
Replies: 20
Views: 2,764
Posted By 23CVL
Re: Audi A4 avant SPL project

Felicitari Dany pentru bijuterie, ma bucur sa o vad si abia astept sa o ascult iar, felicitari!!!:rolleyes2
Forum: Masini de teren 4X4 15-09-12, 19:56
Replies: 2
Views: 1,842
Posted By 23CVL
Re: 4 buc anvelope 31x10.50 R15

Salut, le poti da pe 4 jante cu spite de care ai avut si tu de ARO , plus o diferenta de bani din partea mea, jantele sunt perfecte, adica nu sunt lovite, sunt vopsite albe.
Forum: Masini de teren 4X4 03-03-12, 15:49
Replies: 23
Views: 14,772
Posted By 23CVL
Re: aro m461 '74 restaurare

Mai pune poze daca ai mai avut timp de masina, sunt curios ce o sa iasa.
Cu motoru tot nu am scoso la capat, porneste dar nu are putere, ceo avea ea stie. Succes in continuare la proiect si vreme...
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 17-02-12, 14:10
Replies: 142
Views: 105,863
Posted By 23CVL
Re: ce ati modifica la un aro 244, interior,exterior,motor....?

deocamdata am tot ce imi trebuie,
Cand se incepe lucru la aro asta ca e pacat de el.
Forum: Masini de teren 4X4 29-01-12, 18:17
Replies: 2
Views: 1,096
Posted By 23CVL
Re: JANTA Incaltata Frontera si altele

Salut, pacat ca esti departe, ca ma interesa roata aia , mai ai alte poze cu ea , in ce stare e cauciucul? mersi.
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 13-01-12, 19:00
Replies: 142
Views: 105,863
Posted By 23CVL
Re: ce ati modifica la un aro 244, interior,exterior,motor....?

Nimeni pe aici..... Bate vantu ,oare ce mai face aro .. pun si eu pe al meu poate inspira pe cineva. peugeot 2500 turbo.
Forum: Masini de teren 4X4 06-01-12, 20:49
Replies: 23
Views: 14,772
Posted By 23CVL
Re: aro m461 '74 restaurare

INTERESANT CE FACI TU ACOLO. BRAVO. ESTI MULTUMIT DE MOTORUL PEUGEOT? AM UN 244 CU ACEST MOTOR SI NU AM APUCAT SA IL CONDUC DEOARECE LAM BAGAT LA RECONDITIONAT UN PIC. SUCCES SI SPOR LA LUCRU CA VAD...
Forum: Citroen tuning 28-12-11, 20:20
Replies: 4
Views: 1,621
Posted By 23CVL
Re: Lucrare in fibra de sticla

la fel ca adrian am facut si eu dar la o solenza .
Showing results 1 to 10 of 10

 
- Copyright 2026 4Tuning -