Forum: Coltul incepatorului
09-12-11, 19:29
|
|
Replies: 7
Views: 977
Re: salut!o intrebare am:D
Te salut. Imi cer scuze ca ma bag in discutie insa nu am gasit pe net informatii utile despre Alpine KTP-445. Vad ca ai pe masina asa ca te rog sa-mi spui daca merita sa pun si eu pe un Alpine 104...
|