Forum: Masini de serie
31-10-08, 09:24
|
|
Replies: 15
Views: 2,245
1
11111111111111111
|
Forum: Alte discutii VW
07-07-06, 17:50
|
|
Replies: 242
Views: 13,375
Re: VW Fest in Bucharest
rivali nu se stie .... eu o dau pe a mea si cu r 32 si cu gti .... nu mi-e frica ... folesesc toti cei 110 cai si un manz :))))
|
Forum: Alte discutii VW
07-07-06, 02:57
|
|
Replies: 242
Views: 13,375
Re: VW Fest in Bucharest
deabia astept sa ajung la vw fest ... eu si cu balan joint .... sper sa o dau pe NEGRUTZA de mai sus si la liniutze ... dar sa vedem daca putem .... pe curand....
|