Forum: Bazar AUTO - MASINI
19-04-13, 11:54
|
|
Replies: 1
Views: 368
Re: Bmw 316 +GPL
Schimbi cu Ford sierra diesel an 1990,inmatriculat Ro ,vopsea originala gri metal ,anvelope spate noi ,fata bune,telescoape ,discuri si placute frina pe fata noi functioneaza bine ,porneste usor , ...
|
Forum: Vanzari Cumparari MOTO
10-11-11, 12:33
|
|
Replies: 0
Views: 628
VIND/schimb APRILIA PEGASO CUBE 650
Stare foarte buna ,functionare excelenta ,consumabile schimbate ,minere incalzite cu 2 intensitati ,priza 12 volti, xenon ,alarma telecomanda ,top case GIVI ,suporti side case ,ITP 2013 ,RCA...
|