Forum: Tuning Exterior
28-11-11, 13:53
|
|
Replies: 4
Views: 630
|
Forum: Tuning Exterior
16-11-11, 13:47
|
|
Replies: 4
Views: 630
|
Forum: Tuning Exterior
11-11-11, 13:29
|
|
Replies: 4
Views: 630
|
Forum: FIBRA DE STICLA/CARBON, CHITUL, VOPSEAUA SI ALTELE
04-11-11, 11:49
|
|
Replies: 31
Views: 9,598
Re: capota carbon?
Am invelit vreo 2 capote pana acuma - unora le place .
Putem face capote de carbon pentru orice autovehicul - dar imi e greu sa fac o matrita , defapt 2 pentru o singura capota .
|
Forum: Tuning Exterior
04-11-11, 10:29
|
|
Replies: 4
Views: 630
|
Forum: FIBRA DE STICLA/CARBON, CHITUL, VOPSEAUA SI ALTELE
04-11-11, 10:20
|
|
Replies: 31
Views: 9,598
Re: capota carbon?
pentru doritori putem inveli capota in carbon preinpregnat la un pret intre 450 -550 euro
in functie de marime si nervuri
|
Forum: FIBRA DE STICLA/CARBON, CHITUL, VOPSEAUA SI ALTELE
03-11-11, 10:34
|
|
Replies: 31
Views: 9,598
Re: capota carbon?
Executam capote 100% din carbon pe matrita din carbon (deocamdata numai pentru audi R8 ) .
Materia prima este carbon ,carbon-kevlar si kevlar preimpregnat cu rasina epoxy.
|
Forum: Tuning Exterior
03-11-11, 10:11
|
|
Replies: 4
Views: 630
|