Forum: CHRYSLER/DODGE/JEEP
10-08-11, 21:18
|
|
Replies: 0
Views: 2,310
salutare
Am achizitionat si eu un chrysler neon 2000 benzina 16 v din 1998 ,problema este ca nu prea trage motorul,da rateuri iar la panta e dezastru de slb,nu vrea sa traga,plus ca imi fierbe apa ,o arunca...
|