Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 10 of 10
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: raducu13c
Forum: Firme Jante & Anvelope 13-12-12, 11:18
Replies: 1,521
Views: 102,226
Posted By raducu13c
Re: VAND CAUCIUCURI DE TOATE FELURILE LA PRETURI SUPER BUNE!!!!!

salut, 195/50/R15 un pret pentru SH te rog
Forum: Firme Servicii Auto 23-10-12, 13:20
Replies: 2
Views: 1,156
Posted By raducu13c
Re: SCHIMB ORICE GEAM AUTO LA ORCE TIP DE MASINA, REPARATII CIOBITURI PARBRIZ

cat costa montarea unui parbriz si a unui geam portiera ?
Forum: Anunturi Auto Opel 23-10-12, 13:14
Replies: 31
Views: 1,425
Posted By raducu13c
Re: [Dezmembrez] Opel Tigra 1.6 16v

mai ai ceva pe ea ? ma intereseaza geamul portiera stanga
Forum: Bursa serviciilor AUTO 11-07-12, 15:50
Replies: 14
Views: 1,132
Posted By raducu13c
Re: Prestari servicii domeniul auto.

salut, pentru montat parbriz pe un opel tigra cat ma costa ?
Forum: Anunturi Auto Opel 27-11-11, 22:54
Replies: 939
Views: 38,620
Posted By raducu13c
Re: dezmembrez opel tigra...1,4.16v

ce nu mai ai de pe ea?
Forum: Accidente 27-11-11, 22:21
Replies: 9
Views: 1,533
Posted By raducu13c
Re: Accident , am nevoie de cateva sfaturi ??!!

Ms pt raspunsuri, sper ca si ei (poliitistii) sa fie de aceeasi parere maine and o sa merg la constatari
Forum: Accidente 27-11-11, 22:14
Replies: 9
Views: 1,533
Posted By raducu13c
Re: Accident , am nevoie de cateva sfaturi ??!!

Nu a avut nevoie de spitalizare, nu a avut nici macar nevoie de vreun plasture, era ceva foarte putin vizibil, o umflatura, nu am chemat politia pt ca nu m-am ganidt ca este nevoie, stiam ca am 24h...
Forum: Accidente 27-11-11, 20:49
Replies: 9
Views: 1,533
Posted By raducu13c
Arrow Accident , am nevoie de cateva sfaturi ??!!

Salut,

Astazi am avut un accident cu masina, am plecat de la semafor, strada sens unic, am intors capul putin in spate, si se pare ca am tras de volan, m-am urcat pe bordura si am intrat intr-un...
Forum: Scule-Echipamente Service 22-07-11, 13:24
Replies: 36
Views: 7,765
Posted By raducu13c
Re: Vand interfata OP-COm v1.39

ok, pai cand revii imi lasi un PM
Forum: Scule-Echipamente Service 21-07-11, 21:54
Replies: 36
Views: 7,765
Posted By raducu13c
Re: Vand interfata OP-COm v1.39

Salut, crezi ca merge pe un Opel Tigra din 96? daca crezi ca da ne putem vedea sa o incerc? ...si automat sa o cumpar in caz ca se potriveste
Showing results 1 to 10 of 10

 
- Copyright 2026 4Tuning -