Forum: Alte discutii Daewoo
13-07-11, 04:48
|
|
Replies: 3
Views: 820
Re: Intalnire Bucuresti?!
stiu niste prieteni care organizeaza niste intalniri la polivalenta cu niste masini tunate... nu sunt numai cielo ... sunt si un passat si un logan si o skoda octavia dar gasesti si doua cielouri unu...
|