Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 30 of 30
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: Andrei.H
Forum: Anunturi Auto VW 25-09-12, 14:35
Replies: 29
Views: 1,508
Posted By Andrei.H
Re: dezmembrez vento 1.9tdi model SUA 1997

Salut! Un pret pentru faruri si capota?
Forum: Jante si Anvelope 23-07-12, 14:23
Replies: 3
Views: 651
Posted By Andrei.H
Re: Vand jante BBS 15" E30

180 EURO Negociabil!
Forum: Jante si Anvelope 14-07-12, 12:17
Replies: 3
Views: 651
Posted By Andrei.H
Re: Vand jante BBS 15" E30

UP!!!Pret NEGOCIABIL!!
Forum: Jante si Anvelope 09-07-12, 16:22
Replies: 3
Views: 651
Posted By Andrei.H
Vand jante BBS 15" E30

Vand 4 jante BBS originale pt Bmw E30 15" cu tot cu capacele de pe mijloc.

Jantele nu au fost rulate in Ro.

PRET:200 EURO NEGOCIABIL!

Tel:0746.377.125
Forum: Jante si Anvelope 06-07-12, 14:48
Replies: 2
Views: 1,181
Posted By Andrei.H
Forum: Jante si Anvelope 01-07-12, 11:19
Replies: 2
Views: 1,181
Posted By Andrei.H
Vand Jante Powertech 14" 9J

Vand jante Powertech 14" 9J toate 4 cu anvelope 225/40 Toyo si Dunlop.
4x100/108
ET20 Fata
ET10 Spate

Pret:300 EURO NEGOCIABIL

Tel:0746.377.125

Jantele nu au fost rulate in Romania.
Forum: Anunturi Auto VW 03-03-12, 13:02
Replies: 10
Views: 867
Posted By Andrei.H
Re: - Dezmembrez VW Passat B4 Variant 1.6 -

Roata de rezerva mai este?

Multumesc.
Forum: Masina mea Dacia 27-11-11, 22:33
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Am revenit cu pozele promise;)

Sper sa va placa.
Forum: Masina mea Dacia 25-11-11, 13:32
Replies: 4,658
Views: 942,433
Posted By Andrei.H
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG

Bravo!Ma bucur ca ai reusit sa iei capacele.8)
Forum: Masina mea Dacia 21-11-11, 21:27
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Da,asa este,Dacia a aparut in videoclip si cu ocazia asta poate devine si mai cunoscuta;)

Poze noi deocamdata nu am,dar va urma o sesiune foto cat de curand.

Multumesc.
Forum: Iasi 19-11-11, 14:01
Replies: 6,631
Sticky: Poll: Cafeneaua Ieşenilor
Views: 443,393
Posted By Andrei.H
Re: Cafeneaua Ieşenilor

Salut!
Imi puteti spune si mie daca gasesc pe undeva prin Iasi folie galbena pt faruri?

Multumesc.
Forum: Masina mea Dacia 17-11-11, 18:02
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

E posibil sa ne prezentam si noi cu batrana..vom vedea,mai este timp pana atunci.Mersi de invitatie.
Forum: Masina mea Dacia 16-11-11, 16:03
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Pe langa semnale Cibie,a mai primit si protectii pt proiectoare Cibie noi.Voi pune poze cu ele montate;)
Forum: Masina mea Dacia 07-11-11, 21:46
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Vezi ca era un topic la vanzari piese Dacia.Avea cineva un set la 250 de lei.
Forum: Masina mea Dacia 07-11-11, 15:43
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

O poza cu semnalele montate.Voi reveni cu mai multe poze in curand.
Forum: Masina mea Dacia 06-11-11, 17:10
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Au ajuns si mult asteptatele semnalizari Cibie albe;)

Voi reveni cu poze cu ele montate.
Forum: Piese Dacia de vanzare 30-10-11, 22:33
Replies: 5
Views: 1,194
Posted By Andrei.H
Forum: Masina mea Dacia 08-10-11, 02:04
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Am revenit cu doua poze mai recente.;)
Forum: Masina mea Dacia 04-10-11, 07:58
Replies: 2,906
Views: 646,283
Posted By Andrei.H
Re: Dacia Sport No.281 '84 (cu planuri pe termen lung)

Si eu am avut probleme cu becurile galbene.M-au oprit vreo 4 echipaje de cand am masina si de fiecare data au renuntat.Noroc ca am farurile Cibie IODE si le aratam de fiecare data..bine ca nu stiau...
Forum: Masina mea Dacia 14-09-11, 21:59
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Deocamdata doar o singura poza cu noile numere.Vom reveni cu poze noi.
Forum: Jante si Anvelope 14-09-11, 21:57
Replies: 1
Views: 550
Posted By Andrei.H
Re: Vand Jante 4x100 14" Model fagure

S-au vandut!Se poate inchide.

Multumesc.
Forum: Masini BMW de vanzare 24-08-11, 13:02
Replies: 1
Views: 471
Posted By Andrei.H
Re: Vand Bmw 118d Facelift

UP!!!9800 Euro!!
Forum: Jante si Anvelope 23-08-11, 14:55
Replies: 1
Views: 550
Posted By Andrei.H
Vand Jante 4x100 14" Model fagure

Vand Jante 4x100 14" Nissan cu anvelope bune 185/50 Dunlop Sp Sport.6.5J cred si ET-ul nu il stiu pt ca nu este scris pe nicaieri.

Pret:200 Euro neg.

Tel:0722.221.532 sau 0746.377.125

Poze:
Forum: Masina mea Dacia 21-08-11, 03:29
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Pretul masinii il gasesti si pe topicul de vanzare a masinii.

Nu stiu ce sa zicem cu semnalele albe...parca cele cu portocaliu dau o pata de culoare masinii.Am facut cateva poze in Photoshop cu...
Forum: Masina mea Dacia 16-08-11, 22:35
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

N-am mai postat demult pe aici..pana acum masina a mai primit 2 anvelope noi Toyo CF1,vor urma si 2 pe spate.

Am inceput sa ne gandim din ce in ce mai serios la un 1.4 turbo de pe R5 GTT si speram...
Forum: Masini BMW de vanzare 03-08-11, 12:26
Replies: 1
Views: 471
Posted By Andrei.H
Vand Bmw 118d Facelift

Vand Bmw 118d Facelift

•An fab.:11/2007
•Km:175.500
•Motor:1995 Cm3 136 CP
•Faruri Bi-Xenon adaptiv
•Spalator faruri
•Senzori lumina
•Senzori ploaie
•Inchidere centralizata cu telecomanda
Forum: Masina mea Dacia 13-07-11, 22:35
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Vom vedea si de motor dar putin mai incolo.:twisted:
Forum: Masina mea Dacia 13-07-11, 22:20
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Deocamdata o vom inmatricula si dupa sa vedem de niste semnalizari albe Cibie,sa punem folie si pe geamurile din fata,apoi un sistem audio cat mai ascuns ;) nu vrem sa se vada nici-un difuzor,poate...
Forum: Masina mea Dacia 12-07-11, 00:35
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Vom continua cu evolutia masinii pe topicul acesta,nu-l inchide.

Multumesc.
Forum: Masina mea Dacia 07-07-11, 23:41
Replies: 958
Views: 220,819
Posted By Andrei.H
Re: dacia 1300 black an fabr.1975

Salut!

Dupa cum stiti Dacia a ajuns la Iasi si sa nu va faceti griji pentru ea ca a ajuns pe maini bune,dupa cum vedeti in poze s-a acomodat si cu noii ei "prieteni de joaca".

In legatura cu...
Showing results 1 to 30 of 30

 
- Copyright 2026 4Tuning -