Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 31 of 31
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
B77Dud
Forum:
Anunturi Auto Daewoo
15-08-11, 19:24
Replies:
3
SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
Views:
959
Posted By
B77Dud
Re: SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
up up up
Forum:
Zona tehnica Fiat
15-08-11, 19:23
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
greu merge ajutorul pe aici,,,,cred ca este singurul club care nu ajuta
Forum:
Zona tehnica Fiat
10-08-11, 11:18
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
am inteles ca poate fii si de la debilmetru?
Forum:
Zona tehnica Fiat
08-08-11, 16:13
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
cu 10.5 litri de benzina am mers 80km,iar pe urma cu 2litri de benzina am mers aprox 8-9 km,,,nu stiu de ce tot face asa,,,cn poate sa ma ajute,am becul cu injectorul aprins in bord...
Forum:
Zona tehnica Fiat
06-08-11, 13:20
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
bujii i-am pus noi,aceeasi pornire si tremurat,dar cateodata tremura nu mereu,filtru de aer arata bn,uleiul tocmai ce am completat,urmeaza sa cumpar filtrele.ms
Forum:
Masina mea Fiat
03-08-11, 16:35
Replies:
310
Punto GT - (babone)
Views:
30,536
Posted By
B77Dud
Re: Punto GT - (babone)
Frumoasa masina si cum arata inainte,micuta si finuta,,,dar acum este super...sa o stapanesti Serios
Forum:
Anunturi Auto Daewoo
01-08-11, 09:41
Replies:
3
SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
Views:
959
Posted By
B77Dud
Re: SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
nimeni??
Forum:
Alte discutii Fiat
31-07-11, 21:23
Replies:
1,924
CLUB Fiat PUNTO
Views:
286,987
Posted By
B77Dud
Re: CLUB Fiat PUNTO
Salut,un Fiat Punto Cabriolet Rosu,insa cu mici probleme,consumul undeva la 13-14% la mers lejer,iar ambreiajul patineaza la peste 3000 turatii daca vreau sa ii dau tare,in rest masina este ok...daca...
Forum:
Anunturi Auto Fiat
29-07-11, 18:36
Replies:
61
[DEZMEMBREZ] Punto HGT
Views:
3,729
Posted By
B77Dud
Re: [DEZMEMBREZ] Punto HGT
salut,sabotii din spate ii ai? si teava de esapament finalul doar
Forum:
Zona tehnica Fiat
29-07-11, 07:20
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
nimeni?
Forum:
Anunturi Auto Fiat
27-07-11, 21:28
Replies:
20
[DEZMEMBREZ] Punto mk1, clima, 1.6 benzina
Views:
1,480
Posted By
B77Dud
Re: [DEZMEMBREZ] Fiat Punto mk1, clima, 1.6 benzina
saboti pt punto din 95 ? ai ? daca da zimi si pretul te rog
Forum:
Zona tehnica Fiat
27-07-11, 21:17
Replies:
11
Relantiul variaza
Views:
8,674
Posted By
B77Dud
Re: Relantiul variaza
care este clapeta de acceleratie,cum arata ?
Forum:
Anunturi Auto Daewoo
27-07-11, 06:04
Replies:
3
SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
Views:
959
Posted By
B77Dud
SCHIMB FIAT PUNTO CABRIO CU TICO SAU MATIZ
http://fiat.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-second/fiat-punto-cabriolet-1600cc-10337689.html
masina este intr-o stare f buna ,functioneaza binem,
Decapotarea se face Electric de la...
Forum:
Zona tehnica Fiat
26-07-11, 17:45
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
NU M-AM EXPRIMAT CORECT,ACEL 13-14 ESTE MAI TOT TIMPUL,SI LA MERS LEJER
Forum:
Zona tehnica Fiat
26-07-11, 09:59
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Re: Punto Cabrio '95 - Consum Mare
este injectie....multi injection cred,imi trepideaza motorul,gen "carburator ce trebuia reglat" ce ar putea fii sa mearga rotund ?
Forum:
Zona tehnica Fiat
25-07-11, 14:45
Replies:
10
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
Views:
1,220
Posted By
B77Dud
Punto Cabrio '95 - Consum Mare
SALUT,AM UN FIAT PUNTO CABRIO DIN 95,MOTOR 1.6,MERGE BN TRAGE BN,DACA MERGI FRUMOS CU EA CONSUMA UN 9%,IAR CAND MERGI MAI TARE UMPIC UN 13-14 ? DE LA CE AR PUTEA FII,ROG CN STIE SA MA AJUTE.MULTUMESC
Forum:
Anunturi Auto VW
24-07-11, 23:29
Replies:
6
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Views:
355
Posted By
B77Dud
Re: VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
sa vandut.ms
Forum:
Anunturi Auto VW
23-07-11, 19:20
Replies:
6
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Views:
355
Posted By
B77Dud
Re: VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
daca mai apuc sa o vopsesc
Forum:
Anunturi Auto VW
22-07-11, 08:06
Replies:
6
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Views:
355
Posted By
B77Dud
Re: VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
schimb in principiu cu un cabrio nu conteaza marca si anul
Forum:
Anunturi Auto VW
21-07-11, 09:28
Replies:
6
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Views:
355
Posted By
B77Dud
Re: VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Deja mam apucat de prima faza pt vopsit
Forum:
Anunturi Auto VW
19-07-11, 13:18
Replies:
6
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
Views:
355
Posted By
B77Dud
VAND VW POLO 45 AN 06.1995 STARE F BUNA URGENT
VW POLO ,MOTOR DE 1043CC BENZINA,5 locuri
consum de 5%
Masina functioneaza foarte bine,accept orice proba la ea
ITP valabil 15.01.2012
Asigurarea a expirat dar nu este o problema,o pot face eu...
Forum:
Anunturi Auto Audi
13-07-11, 00:32
Replies:
2
[VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
Views:
300
Posted By
B77Dud
Re: [VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
pana joi le puteti gasii in CTA...+ alte accesorii si pt alte masini de interior si exterior.nu ezitati sa sunati
Forum:
Anunturi Auto VW
13-07-11, 00:31
Replies:
3
CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
Views:
217
Posted By
B77Dud
Re: CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
salut,am rezolvat...nu am stiut ca am si eu un CIP in cheie la un amarat de polo...pe care il dadusem jos .... intr-un final nu era de la vreun senzor cum era banuiala...
Forum:
Anunturi Auto Audi
12-07-11, 09:53
Replies:
2
[VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
Views:
300
Posted By
B77Dud
Re: [VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
ANUNT VALABIL IN CONTINUARE
PRET NOU 50EURO
Forum:
Anunturi Auto Audi
10-07-11, 15:20
Replies:
2
[VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
Views:
300
Posted By
B77Dud
[VAND]SET OGLINZI AUDI Q7 DP2010,CELE CU SEMNAL IN GEAM,PANA IN ORA 19:00 70E
AZI PANA IN ORA 19:00,ROG SI OFER SERIOZITATE
DUPA ACEASTA ORA SE SCOT DE LA VANZARE
SUNT CELE CU SEMNALE IN GEAM
OGLINZILE SUNT ORIGINALE
0760 11 35 75
Forum:
Piese BMW de vanzare
08-07-11, 23:06
Replies:
0
[VAND] SET 4 JANTE 18" RADIUS r14 SH,SUPER PRET.OFERTA VALABILA PANA AZI LA ORA 12:00
Views:
232
Posted By
B77Dud
[VAND] SET 4 JANTE 18" RADIUS r14 SH,SUPER PRET.OFERTA VALABILA PANA AZI LA ORA 12:00
4 JANTE,ATINSE TOATE 4,SE POT VOPSI,
JANTELE SUNT IN 5 PRIZOANE
CINE ESTE INTERESAT ROG SA SUNE LA NR 0760 11 35 75
ROG SI OFER SERIOZITATE
PRET 200 EURO
OFERTA ESTE VALABILA PANA AZI 8.06.2011...
Forum:
Jante si Anvelope
08-07-11, 23:02
Replies:
0
[VAND] SET 4 JANTE 18" RADIUS r14 SH,SUPER PRET.OFERTA VALABILA PANA AZI LA ORA 12:00
Views:
222
Posted By
B77Dud
[VAND] SET 4 JANTE 18" RADIUS r14 SH,SUPER PRET.OFERTA VALABILA PANA AZI LA ORA 12:00
4 JANTE,ATINSE TOATE 4,SE POT VOPSI,
JANTELE SUNT IN 5 PRIZOANE
CINE ESTE INTERESAT ROG SA SUNE LA NR 0760 11 35 75
ROG SI OFER SERIOZITATE
PRET 200EURO
OFERTA ESTE VALABILA PANA AZI 8.06.2011...
Forum:
Anunturi Auto VW
08-07-11, 11:10
Replies:
3
CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
Views:
217
Posted By
B77Dud
Re: CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
incheiat
Forum:
Zona tehnica VW
08-07-11, 11:10
Replies:
2
AJUTOR UN VW POLO 95 PORNESTE SI SE OPRESTE
Views:
3,803
Posted By
B77Dud
Re: AJUTOR UN VW POLO 95 PORNESTE SI SE OPRESTE
da :) cand am cumparat-o nu stiam de ce are un scoci pe cheie cu un cip mic,nu mi-am dat seama si l-am dat jos,bine ca nu l-am aruncat,,,,acum e invatatura de minte :)
greu mi-am adus aminte ms...
Forum:
Anunturi Auto VW
07-07-11, 18:54
Replies:
3
CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
Views:
217
Posted By
B77Dud
CINE STIE DE UNDE CUMPAR UN SENZOR DE POLO 95 ?
SALUT,CINE ARE SENZORI ROG SA IMI DEA UN MSJ PRIVAT,SENZORUL PT PORNIRE MOTOR,PORNESTE 1 SECUNDA SI SE OPRESTE,CINE STIE DE LA CE SENZOR ESTE ROG SA LASE NR SAU 0760 11 3 5 75,MULTUMESC
Forum:
Zona tehnica VW
06-07-11, 14:43
Replies:
2
AJUTOR UN VW POLO 95 PORNESTE SI SE OPRESTE
Views:
3,803
Posted By
B77Dud
AJUTOR UN VW POLO 95 PORNESTE SI SE OPRESTE
buna ziua,am o mare problema cu un polo din 95 benzina motor de 1.0
Am bagat-o aseara in parcare a mers fara probleme,iar cand sa plec nu a mai vrut sa porneasca,benzina are ,baterie este......
Showing results 1 to 31 of 31
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -