Forum: Alte discutii Skoda
26-09-13, 18:44
|
|
Replies: 1
Views: 874
|
Forum: Alte discutii Skoda
16-09-13, 01:31
|
|
Replies: 1
Views: 874
|
Forum: Jante si Anvelope
12-08-13, 16:48
|
|
Replies: 3
Views: 189
|
Forum: Jante si Anvelope
06-08-13, 17:38
|
|
Replies: 3
Views: 189
|
Forum: Alte discutii Skoda
20-05-13, 20:20
|
|
Replies: 6
Views: 1,201
Re: Jante mai mari!!
salut in talon la mine nu sunt trecute jantele, dar la usa la sofer imi arata ca pot sa pun 17" dar in civ imi sunt trecute 16".....deci intrebarea ar fi pot sa-mi pun pe 17 fara probleme??
|
Forum: Alte discutii Skoda
20-05-13, 15:22
|
|
Replies: 6
Views: 1,201
Jante mai mari!!
Salut!!
Unde trebuie sa ma duc ca sa imi spuna ce jante pot sa-mi pun pe masina?? Si apoi din cate am auzit trebuie sa ma duc la rar sa mi le omologheze!. Si la ce pret as ajunge cu totul!! Va rog...
|
Forum: Zona tehnica Opel
05-11-12, 18:51
|
|
Replies: 0
Views: 628
|
Forum: Alte discutii Skoda
03-07-11, 11:02
|
|
Replies: 5
Views: 1,256
|
Forum: Alte discutii Skoda
26-06-11, 11:06
|
|
Replies: 5
Views: 1,256
|