Forum: ASIATICE
06-09-11, 10:59
|
|
Replies: 61
Views: 47,189
|
Forum: ASIATICE
06-09-11, 10:47
|
|
Replies: 61
Views: 47,189
Re: GWM HOVER
Pai la mine asta e consumul pe GPL 13-14%, acum am deja 47000 km, merge bine, se comporta foarte bine pe teren accidentat, noroaie, etc. Probleme nu am avut cu ea, viteza maxima atinsa 180 km/h, o sa...
|
Forum: ASIATICE
17-06-11, 08:26
|
|
Replies: 61
Views: 47,189
Re: GWM HOVER
Salutare tuturor,
Posesor de hover de aprox 3 luni si 6000 km, luat sh af 2009, 32000 km, varianta full (SUPER LUXURY). Pana acum multumit de masina, nu are ea demaraj extrem insa pentru un 4x4 e...
|