Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 21 of 21
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: 000-asdf00asdf0--0asdf
Forum: Iasi 25-09-13, 11:35
Replies: 279
Views: 145,430
Re: Muzica de ascultat in masina

Young Jeezy - Get Right
Forum: Divertisment 16-03-12, 11:10
Replies: 1,821
Views: 102,402
Forum: Divertisment 12-03-12, 23:09
Replies: 1,821
Views: 102,402
Re: Ce melodie ascultati in acest moment?

Nick-Noaptea ...reusita as zice
Forum: Divertisment 06-03-12, 18:17
Replies: 1,821
Views: 102,402
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 08-11-11, 10:44
Replies: 375
Views: 72,684
Re: Recomandari la Capitolul Muzica 2 !

Hip-hop-ul merge intotdeauna mana in mana cu tuningul:

Chucho-Nu te baga (cu baxter)

https://www.youtube.com/watch?v=OwSTi8i7HnQ
Forum: Divertisment 27-07-11, 14:59
Replies: 1,821
Views: 102,402
Re: Ce melodie ascultati in acest moment?

Casino cu Mario - Mai tarfa decat ea
Forum: VERSUS AUTO 07-07-11, 18:02
Replies: 7,627
Views: 546,535
Re: Benzina sau motorina ?

Aleg diesel pentru:
-consumul mai mic pentru aceeasi motorizare comparata cu benzina;
-cuplu mai mare,cine nu stie cat ajuta cuplul chiar si in drag-uri.
Dezavantaje:
-piese mai scumpe decat...
Forum: Galati / Braila 07-07-11, 06:17
Replies: 797
Views: 110,234
Re: Discuţii generale Galaţi - Brăila

@razzwan: ti-am trimis mesaj.
Forum: VERSUS AUTO 23-06-11, 12:38
Replies: 3,778
Views: 339,461
Re: AMG vs. M vs. RS

Am votat M power strict subiectiv dar mi se par cele mai puternice daca se compara la aceeasi capacitate cilindrica si greutatea masinii ;),cu toate ca amg 65 e greu de intrecut :)
...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 17-06-11, 23:32
Replies: 77
Views: 13,763
Re: Cea mai frumoasa masina

cand bavarienii faceau masini cu motor v12 ,restul nu depaseau 4 trepte :)

2048964
2048965
2048966
2048967
2048968
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 13-06-11, 11:42
Replies: 375
Views: 72,684
Re: Recomandari la Capitolul Muzica 2 !

Asta merge special pentru masinile modificate,desi multi asculta manele in asemenea masini

2043520
Forum: Galati / Braila 13-06-11, 00:14
Replies: 797
Views: 110,234
Re: Discuţii generale Galaţi - Brăila

galateni si braileni ,care din voi stie,are un amic,parinte etc care face resoftare/chiptuning dar sa se priceapa; nu ma luati cu incearca la firme de "romania" ca nu ma intereseaza,preturi de genul...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 07-06-11, 20:23
Replies: 636
Views: 126,514
Re: E46 - Stanced

foarte bine arata pisica ta,merita investitia!
Forum: Masina mea Volkswagen 07-06-11, 10:09
Replies: 157
Views: 20,494
Re: o parere ...Touareg

N-ai pentru ce...sal
Forum: Manga (Pixel cars) 05-06-11, 23:48
Replies: 2,852
Views: 193,189
Re: Masinile VOASTRE preparate de noi (manga)

liber la imaginatie sa vad ceva deosebit si poate dispar si copacii si "peisajul" din spate :)

2033149
Forum: Masina mea Volkswagen 05-06-11, 23:33
Replies: 157
Views: 20,494
Re: o parere ...Touareg

Foarte frumos proiectul,multi ar ucide sau s-ar sinucide pentru o masina ca asta stock,poate ca sunt printre putinii care cred ca masinile tunate trebuie sa fie modelele vechi,adica mai vechi de...
Forum: Galati / Braila 05-06-11, 23:14
Replies: 797
Views: 110,234
Re: Discuţii generale Galaţi - Brăila

Mama lor de cioflingari,dar exista de asemenea si un termen de prescriptie (nu cunosc detaliat ca nu am mai citit de ceva vreme legislatia rutiera),daca vine asa dupa multe luni ii "ataci" in...
Forum: Galati / Braila 05-06-11, 22:09
Replies: 797
Views: 110,234
Re: Discuţii generale Galaţi - Brăila

Nu stiu din astea :)
Pe mn m-a mancat undeva azi de m-am dat pe la toate semafoarele (linie) si pe cosbuc ce sa vezi garda cu al sau MCV,app aveti idee mai trimit amenzile prin posta [entru...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 03-06-11, 00:06
Replies: 77
Views: 13,763
Re: Cea mai frumoasa masina

Pontiac Trans-Am (1982),sau porecla KITT (dupa numele serialului):

20291932029194
2029202202920320292042029205
Forum: Galati / Braila 02-06-11, 14:32
Replies: 797
Views: 110,234
Forum: Galati / Braila 01-06-11, 23:13
Replies: 797
Views: 110,234
Re: Discuţii generale Galaţi - Brăila

Va salut,prima mea postare pe acest mare forum si sper sa o fac la locul potrivit.
Nu sunt la zi cu noutatile asa ca va intreb un club de masinutze la galati mai este asa sa ne mai dam din cand in...
Showing results 1 to 21 of 21

 
- Copyright 2026 4Tuning -