Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 17 of 17
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: fiusan24
Forum: Masina mea BMW Seria 3 12-08-11, 20:25
Replies: 176
Views: 24,676
Posted By fiusan24
Forum: Piese BMW de vanzare 12-08-11, 17:30
Replies: 573
Views: 65,876
Posted By fiusan24
Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori

Eu nu l-as recomanda!... Am plecate de Alba pana la Craiova sa-mi monteze clima! Si m-am ales cu : Radiator clima "sita" (nu tinea freonul nici macar o zi!...bineinteles nu mi-a raspuns dup-aia la...
Forum: Piese BMW de vanzare 12-08-11, 16:53
Replies: 49
Views: 1,712
Posted By fiusan24
Re: Stopuri LED e36 Coupe/Cabrio - NOI - cu un mic defect!!

Salut.
Pt coupe mai ai? Si cat costa in bani romanesti?:D
Stima!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 10-08-11, 16:38
Replies: 176
Views: 24,676
Posted By fiusan24
Re: Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting

Mie mi le-a descarcat fara probleme. Foarte reusite poze! (pacat ca masinuta mea n-a iesit in niciuna :cry: )
Forum: Masina mea BMW Seria 3 10-08-11, 12:40
Replies: 176
Views: 24,676
Posted By fiusan24
Re: Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting

Cand vii in AB hai cu sticku'. Ti le dau eu
Forum: Masina mea BMW Seria 3 02-08-11, 23:22
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Gura ta adevar graieste! O sa va contactez telefonic cand ajung prin SB! Stima.
Forum: Masina mea BMW Seria 3 02-08-11, 22:44
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Am apucat si eu sa cunosc 2 oameni de nota 10, Nosfer si Dany (SB25MRR), stima si respect pentru toti participantii!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 29-07-11, 21:39
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

De-abia astept sa fiu "bantuit" ! Eu sper doar sa nu avem probleme mari in Sebes si pe valea Oltului. Cat despre vreme....treaba ei..noi sa ne simtem bine :D !
Forum: Masina mea BMW Seria 3 29-07-11, 19:43
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

La noapte dorm in masina...cu berea la rece si moralul pe plus!:twisted:
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-07-11, 21:42
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Da. Sunt de acor cu Abby. Daca intram prin Sibiu mai pierdem ceva minute si ideal ar fi sa mergem relax eventual sa avem timp si de o cafeluta pe valea oltului....parerea mea..:rolleyes2
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-07-11, 21:39
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Pai daca plecam la 8 - 8juma' din AB, numa bine pe la 10 (+-15min, depinzand de traficul infernal de pe centura Albei si Sebes) suntem in SB. Dar pt noi ar fi mai bine (si mai iute) sa o luam pe...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 18-07-11, 23:14
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Doamnele ajuta! :D

Apropo.. eu inca nu stu sigur daca vreu cazare sau nu din cauza cainelui(e amstaff si nu prea pot sa-l las in vecini) dar daca rezolv problema sunt mai mult decat fericit sa ma...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 14-07-11, 13:56
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Corect! Cu cat se apropie 30 iulie , timpul trece parca tot mai greu....:rolleyes2
Forum: Masina mea BMW Seria 3 02-07-11, 16:40
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Sunt foarte misto tricourile! Eu o sa-l iau cand ne intalnim. Respect!
Forum: Masina mea BMW Seria 3 17-06-11, 21:53
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
Forum: Masina mea BMW Seria 3 17-06-11, 21:39
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Era si cazul sa ne ia lumea in serios
Deci, tricoul marimea "M" iar la nume vreau nick-ul (user-ul) de aici "abby3325"
__________________

Eu "Gotti"
Forum: Masina mea BMW Seria 3 17-06-11, 21:18
Replies: 673
Views: 64,641
Posted By fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***

Una bucata tricou L pt mine :D . Nu conteaza culoarea ;)
Showing results 1 to 17 of 17

 
- Copyright 2026 4Tuning -