Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 17 of 17
Search took
0.04
seconds.
Search:
Posts Made By:
fiusan24
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
12-08-11, 20:25
Replies:
176
Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
Views:
24,676
Posted By
fiusan24
Re: Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
+1 !:drunk::drunk::drunk:
Forum:
Piese BMW de vanzare
12-08-11, 17:30
Replies:
573
Sticky:
Feedback @ vanzatori/cumparatori
Views:
65,876
Posted By
fiusan24
Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
Eu nu l-as recomanda!... Am plecate de Alba pana la Craiova sa-mi monteze clima! Si m-am ales cu : Radiator clima "sita" (nu tinea freonul nici macar o zi!...bineinteles nu mi-a raspuns dup-aia la...
Forum:
Piese BMW de vanzare
12-08-11, 16:53
Replies:
49
Stopuri LED e36 Coupe/Cabrio - NOI - cu un mic defect!!
Views:
1,712
Posted By
fiusan24
Re: Stopuri LED e36 Coupe/Cabrio - NOI - cu un mic defect!!
Salut.
Pt coupe mai ai? Si cat costa in bani romanesti?:D
Stima!
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
10-08-11, 16:38
Replies:
176
Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
Views:
24,676
Posted By
fiusan24
Re: Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
Mie mi le-a descarcat fara probleme. Foarte reusite poze! (pacat ca masinuta mea n-a iesit in niciuna :cry: )
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
10-08-11, 12:40
Replies:
176
Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
Views:
24,676
Posted By
fiusan24
Re: Poze, filme si impresii despre E36&E46 meeting
Cand vii in AB hai cu sticku'. Ti le dau eu
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
02-08-11, 23:22
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Gura ta adevar graieste! O sa va contactez telefonic cand ajung prin SB! Stima.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
02-08-11, 22:44
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Am apucat si eu sa cunosc 2 oameni de nota 10, Nosfer si Dany (SB25MRR), stima si respect pentru toti participantii!
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
29-07-11, 21:39
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
De-abia astept sa fiu "bantuit" ! Eu sper doar sa nu avem probleme mari in Sebes si pe valea Oltului. Cat despre vreme....treaba ei..noi sa ne simtem bine :D !
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
29-07-11, 19:43
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
La noapte dorm in masina...cu berea la rece si moralul pe plus!:twisted:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
25-07-11, 21:42
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Da. Sunt de acor cu Abby. Daca intram prin Sibiu mai pierdem ceva minute si ideal ar fi sa mergem relax eventual sa avem timp si de o cafeluta pe valea oltului....parerea mea..:rolleyes2
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
25-07-11, 21:39
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Pai daca plecam la 8 - 8juma' din AB, numa bine pe la 10 (+-15min, depinzand de traficul infernal de pe centura Albei si Sebes) suntem in SB. Dar pt noi ar fi mai bine (si mai iute) sa o luam pe...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
18-07-11, 23:14
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Doamnele ajuta! :D
Apropo.. eu inca nu stu sigur daca vreu cazare sau nu din cauza cainelui(e amstaff si nu prea pot sa-l las in vecini) dar daca rezolv problema sunt mai mult decat fericit sa ma...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
14-07-11, 13:56
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
Re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Corect! Cu cat se apropie 30 iulie , timpul trece parca tot mai greu....:rolleyes2
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
02-07-11, 16:40
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Sunt foarte misto tricourile! Eu o sa-l iau cand ne intalnim. Respect!
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
17-06-11, 21:53
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Scuze. Sunt nou....:oops:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
17-06-11, 21:39
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Era si cazul sa ne ia lumea in serios
Deci, tricoul marimea "M" iar la nume vreau nick-ul (user-ul) de aici "abby3325"
__________________
Eu "Gotti"
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
17-06-11, 21:18
Replies:
673
*** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Views:
64,641
Posted By
fiusan24
re: *** Intalnirea anuala E36 - 30 - 31 Iulie 2011 ***
Una bucata tricou L pt mine :D . Nu conteaza culoarea ;)
Showing results 1 to 17 of 17
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -