Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 33 of 33
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: sgf203
Forum: Consiliere achizitie auto 02-10-13, 10:14
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Lightbulb Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Eu la 1.8 turbo ma refeream :D
Forum: Consiliere achizitie auto 02-10-13, 10:00
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Asta e punctul principal care ma intereseaza DEPASIREA....de asta si incerc sa caut varianta ooptima...eu am vazut diferenta 318 is ..ma scos din multe situatii la limita .
In mare m am hotarat...
Forum: Consiliere achizitie auto 30-09-13, 20:29
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Eu nu am renuntat la ea...din pacate ea a renuntat la mine.
Golful nu il iau pt mine...este pt o fata :D
Forum: Consiliere achizitie auto 28-09-13, 09:34
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Pt Fsi cam astea ar fi conditiile: 2500 euro instalatia, nu e pt toate modelele, nu e testata cum trebuie , consuma 15-20% benzina in functionare din consumul final de gaz..etc
Forum: Consiliere achizitie auto 28-09-13, 02:06
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Din ce vad pe autovit ma cam incadrez...doar una e mai scumpa de 3000...restul de 3 sunt sub 2800.
Referitor la instalatia gpl..pe care o am deja(data jos de pe vechea mea masina e36 318is) cica nu...
Forum: Consiliere achizitie auto 27-09-13, 21:03
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Buget 3000 e...consumul intradevar nu ma int...dar ma intereseaza taxele anuale..la 2.8 ecam mult...de asta as vrea ceva max 2.0.
1.6 fsi suna tentant dar nu merge sa pun gpl pe el.
Forum: Consiliere achizitie auto 27-09-13, 20:39
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Re: Achizitionare Golf 4 Benzina

Dupa ce m am mai documentat putin am scos total din calcul varianta 1.4.
Cel mai tentant ar fi 1.8 ..doar ca nu am vazut prea multe de vanzare...mai exact am gasit doar una de vanzare...si tot...
Forum: Masini BMW de vanzare 24-09-13, 02:35
Replies: 9
Views: 1,947
Posted By sgf203
Re: Schimb cu Bmw E36 318is Coupe.

salut...am un 318is doar ce m am apucat sa il dezmembrez...daca ai nevoie de vreo piesa contacteaza ma
:D
Forum: Consiliere achizitie auto 24-09-13, 02:23
Replies: 20
Views: 1,788
Posted By sgf203
Achizitionare Golf 4 Benzina

Va salut!
Sunt in cautarea unui golf 4 pe benzina si nu stiu care motor este cea mai buna varianta.Precizez ca nu ma intereseaza consumul foarte tare....si pun accent mai degraba ma intereseaza...
Forum: Talcioc 19-06-11, 05:23
Replies: 8
Views: 578
Posted By sgf203
Re: [VAND] Samsung F480i La Fleur Edition - foarte rar

ofer 300 ron daca telu-u este in stare f.buna si daca are toate accesoriile
Forum: Talcioc 18-06-11, 18:22
Replies: 8
Views: 578
Posted By sgf203
Forum: Consiliere achizitie audio 24-05-11, 01:37
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

BUNA SUGESTIE!!!...E DE LUAT IN CALCUL...MS
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 20-05-11, 18:25
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

ce pare aveti de incinta... asta (http://car-audio.anunturi-auto.4tuning.ro/subwoofere-auto/alte-subwoofere/incinta-b-r-60-litri-9938219.html)...merge cu difuzoru ala?
Forum: Masina mea BMW Seria 3 20-05-11, 01:47
Replies: 402
Views: 45,731
Posted By sgf203
Re: E36 - 320 coupe

ssalut...frumosa masina ai....am citit tot topicul....si nu cred ca am vazut vreo poza de la interiorul masini...sau sa fi pomenit macar de el.
Forum: Masina mea Volkswagen 19-05-11, 16:15
Replies: 411
Views: 55,781
Posted By sgf203
Re: VW Polo 6N

EXACT......arata foarte bine
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-05-11, 15:54
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

ce proiect e asta???.....trebuie sa imi dai ceva mai complex...ces alea porturi??? materiale...si etc...cred ca asta pot sa gasesc si eu pe google......eu nu ma pricep deloc
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-05-11, 06:20
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

din ce am vazut...nu ai mare experienta in a construi incinte....si tie ti a facut cineva incinta.....crezi ca esti in masura sa imi calculezi incinta???:-)
Forum: Masina mea Volkswagen 19-05-11, 06:16
Replies: 411
Views: 55,781
Posted By sgf203
Re: VW Polo 6N

hai sa imi dau si eu cu parerea...m as intoroarce la culoare masini...in caz ca vrei sa ii schimbi culoare si nu vrei sa te coste prea mult,incearca sa o colezi....am vazut cateva masini colate si...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 17-05-11, 23:22
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

ms...cred ca o incinta de 60 L este suficienta,din ce am citit si eu despre difuzor...
Bass-Reflex box - Car / Hifi 60 L + 4" port / length 25cm Tuning frequency 35Hz
Bass-Reflex box - Car /...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 17-05-11, 00:01
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

Problema ar fi cu incinta...ca nu stiu cum sa o fac...din ce am citit e dstul de complicat.....si din ce am vazut pe net de vanzare mi se par foarte scumpe....mai scumpe ca difuzoru:o....de asta ma...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 16-05-11, 21:20
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

am primit raspuns la mail de la respecivu....mi a zis ca este o incinta de 30 l inchisa....si ca difuzoru are 2 ani vechime dar cica este in perfecta stare de functionare.....1.ce parare aveti despre...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 15-05-11, 22:55
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

nu am inca datele pt incinta....am postat astfel...crezand ca o sa imi raspunda respectivu la mail mai repede....inca astept sa imi trimita datele incintei
pretul ar fi 500 ron cu tot cu...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 15-05-11, 16:37
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

ms ralphmandl....f.interesant....m am interesat de Spl Dynamics Xtr 300d2.....si l am gasit si la un pret f.bun zic eu(500 ron)dar nu stiu prea multe despre SPL....nu sunt cunoscator
Ce am gasit eu...
Forum: Consiliere achizitie audio 15-05-11, 15:49
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

l am luat fara sa am un subwoofer....pt ca l am gasit la un pret bun si am considerat ca e bine sa il cumpar....si acu vreau sa cumpar subwoofer
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 15-05-11, 06:26
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
Re: KENWOOD KAC-9105D =Clasa D

IN PRIMA POSTARE>>>AM GRESIT MODELU' AMPLIFICATORULUI
mi am luat am luat amplificatoru mai jos mentionat....imi trebuie ajutor in achizitionarea unui subwoofer......aveti ceva sfaturi???pretu sa fie...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 15-05-11, 03:22
Replies: 19
Views: 2,212
Posted By sgf203
KENWOOD KAC-9150D =Clasa D

mi am luat am luat amplificatoru mai jos mentionat....imi trebuie ajutor in achizitionarea unui subwoofer......aveti ceva sfaturi???

->KENWOOD KAC-9150D =Clasa D
Putere maxima:
1800W
Putere...
Forum: Consiliere achizitie audio 12-05-11, 18:22
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

chiar nu are nimeni nici o sugestie?
Forum: Consiliere achizitie audio 10-05-11, 05:43
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

nu va inghesuiti cu atatea sfaturi !!!:D
Forum: Consiliere achizitie audio 07-05-11, 20:32
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

sal am revenit...scz ...ca raspund asa greu dar sunt pe mare si e cam problema cu net-u
masina este un bmw 318 is(pisica)
spatiu zic eu ca este suficient
....boxe:-FATA->JBL 528 = difuzoare...
Forum: Consiliere achizitie audio 21-04-11, 16:52
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

sal...am revenit
am gasit KENWOOD KAC-7205 ...

CEA Rated: 170W X 2 (1.0% THD+N) (4Ohm/2Ch)
• 250 Watts x 2 (2 ohm)/500 Watts RMS x 1 (4 Ohm Bridged)
• High Quality Speaker Level Input
• Blue...
Forum: Consiliere achizitie audio 09-04-11, 01:01
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

stiu ca variaza preturile....probabil in functie de putere,marca......dar as vrea sa stiu strict pt difuzoarele mele.....si ca sa dau si o suma.....pt amplificator 1000 ron....si pt woofer...600 ron
Forum: Consiliere achizitie audio 08-04-11, 16:12
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Re: SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

nu am un buget anume alocat pt asta....atata timp cat raportu calitate-pret este ok.......
Forum: Consiliere achizitie audio 07-04-11, 04:11
Replies: 12
Views: 1,460
Posted By sgf203
Question SFAT ACHIZITIE AMPLIFICATOR

SALUTARE
De curand mi am cumparat niste difuzoare..pt masina......urmeaza sa imi iau un subwoofer....si nu ma pricep in alegerea unui amplificator...daca ma poate ajuta cine cu niste sfaturi as fi...
Showing results 1 to 33 of 33

 
- Copyright 2026 4Tuning -