Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 16 of 16
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Monde0
Forum: Jante si Anvelope 29-08-10, 13:21
Replies: 93
Views: 7,280
Posted By Monde0
Re: Vand ROTI DE REZERVA ORIGINALE

slim pentru golf 5 ? pe 15" ?
Forum: Jante si Anvelope 24-06-09, 23:49
Replies: 2,599
Views: 114,394
Posted By Monde0
Re: Vand cauciucuri sh, marimi de la 13 la 22

205/45 R17 CAT MAI NOI? SI PRET, MULTUMESC
Forum: Masina mea Volkswagen 05-02-09, 22:29
Replies: 258
Views: 29,361
Posted By Monde0
Re: de la bmw la eos

lasa masinile ca nu le ai, dute la 2 roti ale tale :D
Forum: Opel tuning 09-11-08, 15:16
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

intalniri cand se fac ? duminica la ora 13.00 , ramane asa ?
Forum: Opel tuning 04-11-08, 18:04
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

@Mondeo .. daia nu mergea numele asta cand mi-am facut nick-ul il furasei tu :)
Forum: Opel tuning 03-11-08, 23:02
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

si pana la urma ce fac cu butonul acela ? dati-mi si mie niste idei, in afara tutorialului
Forum: Opel tuning 01-11-08, 21:29
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

Cine imi monteaza si mie un buton switch on/off traction control ? eventual si pentru abs, sau cine cunoaste pe cineva care ar monta asa ceva , cine si-a mai montat si inca ceva ... daca ma duc la...
Forum: Anunturi Auto Opel 21-09-08, 15:29
Replies: 1
Views: 788
Posted By Monde0
Vand Opel kadett D

VAND OPEL KADETT 1.3 SR

- AN DE FABRICATIE 1981
- MOTOR DISPONIBIL IN 2 VARIANTE
- CONSUM 5%, AFARA 7% ORAS
- APRINDERE ELECTRONICA
- OPTIONAL POSIBILITATE SUPRAALIMENTARE
- MOTOR NOU 3700 KM...
Forum: Opel tuning 11-09-08, 14:56
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

Caut urgent o bara fata tuning de bertone ... daca aveti [email protected] ... multumesc
Forum: Opel tuning 15-08-08, 23:20
Replies: 36
Views: 6,155
Posted By Monde0
Re: Trecere unui C20NE de pe injectie pe carburatie.

trebuie decompresat motorul altfel il bulesti... daca vrei carburatoare iti vand eu la 160 de euro sau mai discutam
Forum: Opel tuning 15-08-08, 23:07
Replies: 3,366
Views: 310,992
Posted By Monde0
Re: Club astra bertone

mi-am luat si eu un bertonel 1.8 din 2000 zilele trecute din germania cu putin tuning din austria ( bara fatza spate ,praguri, jante ats 17" , discuri brembo perforate.... cred ca am mentionat tot )...
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 11-03-08, 21:39
Replies: 229
Views: 24,080
Posted By Monde0
Re: PROTV: Curse ilegale de maşini în centrul Bucureştiului

nu auziti ca nici in parcarea aia de la kiselef nu mai putem sa stam , ca cica punem ceva la cale, deja s-au pus camere, foarte tare, acolo macar se faceau liniutze de mult timp, dar cum vinerea...
Forum: Anunturi Auto Opel 02-02-08, 01:06
Replies: 0
Views: 396
Posted By Monde0
Unde gasesc flanshe ?

unde gasesc flanshe pentru diferite carburatoare ?
Forum: Volkswagen tuning 24-11-07, 21:42
Replies: 134
Views: 38,793
Posted By Monde0
Re: Volswagen Golf 5 Gti Facut La Underground Tuning In Galati

ce sa mai zic .. un expert bogdanel asta ... peste catziva ani o sa ajunga cunoscut peste mari si oceane :D
Forum: Alte discutii Opel 24-10-07, 23:19
Replies: 321
Views: 26,352
Posted By Monde0
Re: Opel Classic Club

sper sa gasesc si eu pe cineva care poate sa-mi faca rost de piese :((... si un mecanic pricepu la mashini vechi .. cu rabdare etc.... tot ce trebuie pt. mashini din acestea cu personalitate :)
Forum: Alte discutii Opel 19-09-07, 22:34
Replies: 321
Views: 26,352
Posted By Monde0
Smile Re: Opel Classic Club

salut ! sunt posesorul unui kadett D .... si as vrea si eu sa fac parte din Opel Classic Club... dati-mi id-urile voastre de messenger sa vorbim ...eventual facem o conferintza :D
Showing results 1 to 16 of 16

 
- Copyright 2026 4Tuning -