Forum: Masina mea Ford
20-04-06, 08:02
|
|
Replies: 5
Views: 5,137
Re: ford focus
Si eu sunt posesor de Ford Focus 1.8 TDCI.. si am intrebatpe la prieteni.. unii chiar avizati...unii mai putin.. raspunsurile lor fiind: distributie pe lant, in principal intre axul cu came si...
|