Forum: Alte discutii Seat
21-02-11, 22:31
|
|
Replies: 2
Views: 1,115
Re: NU MAI VREA SA PORNEASCA
Multumesc tare mult ptr parere,acum am fost cu pompa de injectie la reparat,mi-a facuto,e ok,a avut ceva la capul hidraulic si au schimbat si electrovalva,si acum astept sa o puna mecanicul sus si sa...
|
Forum: Alte discutii Seat
15-02-11, 20:27
|
|
Replies: 2
Views: 1,115
NU MAI VREA SA PORNEASCA
Buna,va rog fffff mult daca ma puteti ajuta:am si eu un Seat Toledo,1,9 TDI,din 1998 si problema este ca mi s-a oprit din mers,dintr-o data,nu a dat nici un semn pana atunci cum ca ceva nu ar fi...
|