Forum: Bazar AUTO - MASINI
05-03-15, 09:18
|
|
Replies: 10
Views: 507
Re: OPEL VECTRA B2
@carstorecenter ti se pare ca ar merita o masina din 2001 mai mult de 3000 de euro indiferent de dotari ?
|
Forum: Dezmembrari si Piese SH
08-12-14, 08:55
|
|
Replies: 0
Views: 198
Vand piese Logan 1.4
Salut,
Vand urmatoarele piese dintr-un logan 1.4:
Bloc motor aproape complet cu baia de ulei afectata
Toba finala si intermediara.
Rezervor - 70 lei
pompa benzina 90 lei
Modul abs logan...
|