Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 54 of 54
Search took 0.15 seconds.
Search: Posts Made By: versy28
Forum: Anunturi Auto Opel 27-07-16, 12:38
Replies: 2
Views: 281
Posted By versy28
Re: Vand comenzi Clima si geamuri pentru Opel

Sall
La ce pret ai panoul de comanda geamuri (sofer) astra H
Forum: Anunturi Auto Opel 06-03-16, 18:04
Replies: 1
Views: 2,930
Posted By versy28
Re: Programari, diagnoza, carpass cu Tech2 Craiova

Sall
Se poate pune romana pe un astra H 2004 1.6 ?

Cit ar costa pentru Romana si pentru Codu de securitate al masiniii
Forum: Anunturi Auto Daewoo 29-10-13, 20:46
Replies: 18
Views: 1,478
Posted By versy28
Re: Dezmembrez Daewoo Cielo

sall
mai ai grila fata, si la ce pret?
Forum: Alte Anunturi Piese 02-10-13, 18:19
Replies: 4
Views: 525
Posted By versy28
Re: Vand injectoare Dacia Logan ,Solenza , Cielo

Sall
i-mi trebuiau pentru un cielo Euro2
Forum: Alte Anunturi Piese 01-10-13, 17:24
Replies: 4
Views: 525
Posted By versy28
Re: Vand injectoare Dacia Logan ,Solenza , Cielo

Sall. In ce stare sunt injectoarele.
sunt infundate ?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 17-07-13, 22:11
Replies: 2
Views: 305
Posted By versy28
Re: Vand 4 injectoare Logan pentru Cielo

Sall
in ce stare sunt injectoarele
Forum: Anunturi Auto Daewoo 05-06-13, 21:02
Replies: 32
Views: 2,253
Posted By versy28
Re: Se vand urmatoarele.Preturi ok,negociabile.

Sall
Injectoarele le mai ai ?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 02-01-13, 10:37
Replies: 60
Views: 9,673
Posted By versy28
Re: [VAND]Geamuri clare Cielo

Sal ma intereseaza cat ar costa un set de faruri cu geamuri si lulpe pentru cielo.
multumesc
Forum: Anunturi Auto Opel 07-10-12, 23:24
Replies: 905
Views: 42,046
Posted By versy28
Re: Dezmembrez Calibra C20NE (motor refacut recent)!

Sall
Un pret pentru scaune, fara banchete
Forum: Piese BMW de vanzare 07-07-12, 00:04
Replies: 6
Views: 432
Posted By versy28
Re: dezmembrez e36 1,8tds break

sall
un pret ptr butoanele de geamuri
Forum: Piese BMW de vanzare 07-07-12, 00:02
Replies: 34
Views: 2,656
Posted By versy28
Re: DEZMEMBREZ 318IS COUPE MPACKET

Sall
Butoanele de gemuri, la ce pret?
Forum: Piese BMW de vanzare 07-07-12, 00:01
Replies: 34
Views: 2,656
Posted By versy28
Re: DEZMEMBREZ 318IS COUPE MPACKET

Sall
Butoanele de gemuri la ce pret?
Forum: Piese BMW de vanzare 06-07-12, 23:57
Replies: 20
Views: 1,444
Posted By versy28
Re: Dezmembrez BMW E36 320i Touring,bari ///M,clima digitala,geamuri elec,ASC,4 airba

Sall butoanele de geamuri cu mufe cu tot , un pret?
mersii
Forum: Zona tehnica Daewoo 26-06-12, 22:53
Replies: 34
Views: 4,043
Posted By versy28
Re: probleme pornire...

Sall
Referitor la mersul pe gpl. Am aceasi instalatie montata pe masina Tomasetto stag 200 plus, si incepuse sa faca ca la tine.
Am fost cu ea si mi-au reglato din nou . Dute si pune-o pe...
Forum: Anunturi Auto Opel 25-06-12, 22:48
Replies: 905
Views: 42,046
Posted By versy28
Re: *** Dezmembrez Calibra / Vectra C20NE C20XE X20XEV X25XE C25XE ***

sall
Ma intereseza butoanele de la geamuri spate, stinga drepta, daca le maia ai si ce pret?
Forum: Zona tehnica Daewoo 03-06-12, 22:22
Replies: 8
Views: 1,677
Posted By versy28
Re: "Da in nas"

sall
La mine in 1,2 face asa numai dimineata pina se incalzeste parca merge in 3 pistoane, daca iau piciorul dupa aceleratie merge nu mai da in nas, asta face pina se incalzeste nitel dupa aia merge...
Forum: Anunturi Auto Opel 01-06-12, 23:00
Replies: 87
Views: 7,406
Posted By versy28
Re: dezmembrez doua astra f GSi

sall
Ma intreseza 2 butoane de partea dreapta geam electric, si la ce pret daca le ai.
Forum: Anunturi Auto Ford 01-06-12, 20:20
Replies: 508
Views: 20,743
Posted By versy28
Re: [VAND] Piese Ford orice model din dezmembrare

Sall
Ma intereseza un buton pentru gemurile electrice de parte dreapta si la ce pret, daca il ai.
Forum: Anunturi Auto Ford 01-06-12, 20:16
Replies: 7
Views: 573
Posted By versy28
Re: Piese Ford Escort 1.8TD 1996

Sall
gasesc si eu la tine butonul de la geam pentru parte dreapta
Forum: Zona tehnica Daewoo 31-05-12, 11:43
Replies: 34
Views: 4,043
Posted By versy28
Re: probleme pornire...

Da ies toate 4 odata, sau,pentru ca pina acu nu le-am scos niciodata. Eu am mers 10.000km numai pe gaz si mai mult ca sigur sunt infundate.
Forum: Zona tehnica Daewoo 31-05-12, 09:27
Replies: 34
Views: 4,043
Posted By versy28
Re: probleme pornire...

OK. Am vazut cum se face pe net. Acu sa vad cind ma apuc sa le dau jos, da mai intii sa gasesc niste oringuri noi ca sa nu am vreo surpriza cind le montez la loc ca se mai rupa vreunul sau cine mai...
Forum: Zona tehnica Daewoo 30-05-12, 21:14
Replies: 34
Views: 4,043
Posted By versy28
Re: probleme pornire...

Deci tre sa desfac injectoarele vad eu, mai mult ca sigur.
Dupa ce ai curata injectoarele cum ti s-a parut, vreo schimbare ceva.
Forum: Anunturi Auto Ford 27-05-12, 13:22
Replies: 5
Views: 280
Posted By versy28
Forum: Anunturi Auto Ford 26-05-12, 23:07
Replies: 17
Views: 1,235
Posted By versy28
Re: [DEZMEMBREZ] Ford Fiesta MK4

Sall
Gasesc asa ceva la tine.
Forum: Anunturi Auto Ford 26-05-12, 22:59
Replies: 25
Views: 1,010
Posted By versy28
Re: [DEZMEMBREZ] escort 1,8 turbodiesel,70 CP,alb,break,an 97

sall gasesc asa ceva. Buton geam electric, si un pret. Mersii
Forum: Anunturi Auto Ford 26-05-12, 22:55
Replies: 5
Views: 280
Posted By versy28
Re: [DEZMEMBREZ] ford escort 1.9 motorina

Sall ma intereseza niste butoane de usa pt gemuri electrice.
Forum: Anunturi Auto Ford 26-05-12, 22:53
Replies: 19
Views: 1,085
Posted By versy28
Forum: Anunturi Auto Ford 26-05-12, 22:47
Replies: 20
Views: 787
Posted By versy28
Forum: Zona tehnica Daewoo 26-05-12, 18:07
Replies: 34
Views: 4,043
Posted By versy28
Re: probleme pornire...

Sall.
Aceeasi problema o am si eu, nu mai ca porneste la prima cheie dar parca merge in 3 dupa ce merg un pic cu ea isi revine si merge foarte bine tota ziua , pe gaz nu face nimic. Am schimbat fise...
Forum: Zona tehnica Daewoo 23-01-12, 18:29
Replies: 31
Views: 11,249
Posted By versy28
Re: Probleme turatie cielo

Scoate comutatorul ala de Gpl/Benzina si vezi daca merge pe benzina mai intai sau face la fel adica ramine turata. Daca merge atunci clar e de la comutatorul ala gpl/benzina, dar daca si fara...
Forum: Zona tehnica Daewoo 20-11-11, 10:38
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Uite cum arata delcoul meu
Forum: Zona tehnica Daewoo 20-11-11, 10:16
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Senzorul l-am luat de la masina unui prieten cu 25 ron ca o dezmembra.
Eu am delcou mecanic la mine nu am din acela electronic patratos . Masina este din 2001/8v Euro2
Forum: Zona tehnica Daewoo 19-11-11, 21:01
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Azi am schimbat si capacul de la delcou si cu luleaua, fiiind terminate. Sa vedem comportamentul dimineata cind este rece
Forum: Zona tehnica Daewoo 15-11-11, 19:38
Replies: 8
Views: 6,720
Posted By versy28
Re: Probleme Temperatura Apa Matiz

Atunci este un trmostat prost mai mult ca sigur. Am avut o dacie care face aprope la fel si am schimbat 5 sau 6 termostate pina am gasit unul sa functioneze 4 fiind noi noute asa ca nu ma mai mira...
Forum: Zona tehnica Daewoo 15-11-11, 19:34
Replies: 8
Views: 6,720
Posted By versy28
Re: Probleme Temperatura Apa Matiz

O cauza ar putea fi intradevar functionarea defectuoasa a termostatului (ori deschide prea devreme, ori nu se inchide complet)
Forum: Zona tehnica Daewoo 14-11-11, 19:52
Replies: 8
Views: 6,720
Posted By versy28
Re: Probleme Temperatura Apa Matiz

Aer pe instalatie mai mult ca sigur.
Posibil sa fie si caloriferul infundat. Am patito sa stii.
Totul perfect nu pierdem apa nimic furtune fierbinti si inauntru caldura foarte greu
Forum: Zona tehnica Daewoo 14-11-11, 13:40
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

:-P Azi a pornit la prima cheie. Sa isi fi revenit singura asa ? ? ?
Forum: Zona tehnica Daewoo 13-11-11, 14:03
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Smile Re: Problema pornire 8v

Am mai avansat putin :D adica dupa ce am curatat iacul si locul in care isi face veacul ,schimbat bujii, fise filtru aer, si senzor TPS (pe care cred ca l-am schimbat degeaba) porneste la a doua cheie
Forum: Zona tehnica Daewoo 10-11-11, 17:23
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Am schimbat toate fisele. Aprindere la mine e pe delcou nu este electronica.
Masina este din 2001/E2/
Forum: Zona tehnica Daewoo 09-11-11, 13:28
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Sall
Vreau sa schimb fisele pina una alta, ca le-am masurat si ale cu protectie de aluminiu nu dau nimic pe aparat , singura care arata e aia fara protectie care arata 3,5 komi
Forum: Zona tehnica Daewoo 05-11-11, 17:17
Replies: 8
Views: 6,720
Posted By versy28
Re: Probleme Temperatura Apa Matiz

Cred ca ai aer pe instalatie, sau radiatorul de caldura din bord
Forum: Zona tehnica Daewoo 30-10-11, 08:06
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Re: Problema pornire 8v

Pai tocmai ce am schimbat bujiile si filtrul de aer, bujii am pus tot champions cum au fost si cele vechi
Ma gindesc cumava la Injectoare sa nu se fi infundat, ptr ca am mers de cind am montat GPL...
Forum: Zona tehnica Daewoo 30-10-11, 00:35
Replies: 13
Views: 2,973
Posted By versy28
Problema pornire 8v

Sall
Am si eu o mare problema si nu ai dau de cap, daca ma puteti ajuta cumva.
Problema este ca dimineata cind o pornesc , porneste se tureza pina la 1500 2000 dupa care scade si se opreste. Daca...
Forum: Anunturi Auto Daewoo 02-10-11, 13:54
Replies: 42
Views: 1,892
Posted By versy28
Re: Dezmembrez Daewoo Cielo

Sall
Macaraua de la geamul stinga fata cu tot cu motor.
Un pret se poate?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 30-05-11, 20:49
Replies: 267
Views: 11,464
Posted By versy28
Re: [Vand] Piese CIELO

sal vezi ca ti-am trimis in PM adresa si tel.
Cu ce il trimiti?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 28-05-11, 17:51
Replies: 267
Views: 11,464
Posted By versy28
Forum: Anunturi Auto Daewoo 27-05-11, 21:34
Replies: 267
Views: 11,464
Posted By versy28
Re: [Vand] Piese CIELO

ok nici o problema
Forum: Anunturi Auto Daewoo 26-05-11, 21:02
Replies: 267
Views: 11,464
Posted By versy28
Forum: Anunturi Auto Daewoo 25-05-11, 21:40
Replies: 12
Views: 692
Posted By versy28
Re: [Dezmembrez] NEXIA DIN 96

Sall
ma intereseza radiatorul AC , daca nu e spart cumva . si un pret daca se poate
Forum: Anunturi Auto Daewoo 25-05-11, 21:37
Replies: 267
Views: 11,464
Posted By versy28
Smile Re: [Vand] Piese CIELO

Sall
ma Intereseza radiatorul AC , daca il ai si nu e spart.
Un pret daca se poate si al ai
Forum: Anunturi Auto Daewoo 10-04-11, 21:20
Replies: 36
Views: 2,339
Posted By versy28
Re: [Vand] Piese Cielo 10ron

Sall
Vreau si eu

Blocul de lumini
Butonul proiectoare
buton temporizare stergatoare

bord cu turometru ai cumva? si daca ai la ce pret?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 22-03-11, 11:14
Replies: 22
Views: 1,332
Posted By versy28
Re: [Dezmembrez] Cielo din 1998

sall
Ma intereseza senzorul VSS (senzor distanta, sau viteza) se afla pe cutia de viteza si intra cablul de kilometraj in el. Daca il ai si la ce pret?
Forum: Anunturi Auto Daewoo 22-03-11, 10:59
Replies: 103
Views: 7,864
Posted By versy28
Re: [Dezmembrez] Daewoo Cielo

Sall
ma intereseza senzorul VSS (senzor de distanta) e pe cuti ade viteza si intra cablul de kilometraj in el . daca il mai ai si la ce pret il dai.
Forum: Anunturi Auto Daewoo 14-03-11, 12:22
Replies: 4
Views: 502
Posted By versy28
Re: Vand piese cielo

sall
dai decit amortizoarele? se potrivesc pe un cielo korean dibn 2001
Showing results 1 to 54 of 54

 
- Copyright 2026 4Tuning -