Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 10 of 10
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: danielcos
Forum: HU - CD Playere / MP3 30-08-12, 20:46
Replies: 3
Views: 558
Posted By danielcos
Forum: HU - CD Playere / MP3 29-08-12, 20:35
Replies: 3
Views: 558
Posted By danielcos
CD PLAYER KENWOOD 2 FETE RARITATE

FUNCTIONEAZA IMPECABIL

ARE 2 FETE MOTORIZATE IAR CAND SE INCHIDE NU SE MAI VEDE NIMIC

MULTE REGLAJE HPF LPF CONTROL SEPARAT PT STATIE

MODEL FOARTE RAR

ESTE CD PLAYER
Forum: Talcioc 10-06-11, 20:12
Replies: 0
Views: 207
Posted By danielcos
Vand\schimb samsung i900 omnia

Telefonul arata si merge foarte bine,are folie pe display,inc si cablu de date.
Schimb cu iphone 3g.
Forum: Coltul incepatorului 20-01-11, 10:18
Replies: 6
Views: 583
Posted By danielcos
Re: Va rog sa ma ajutati...

si cum ar fii cel mai bine sa il montez,adica cum se incarca fara sa stric ceva?eu am siguranta de 60 cred sau 50
Forum: Coltul incepatorului 20-01-11, 09:33
Replies: 6
Views: 583
Posted By danielcos
Re: Va rog sa ma ajutati...

si la ce voltaj il las adica il calibrez??
Forum: Coltul incepatorului 20-01-11, 09:25
Replies: 6
Views: 583
Posted By danielcos
Re: Va rog sa ma ajutati...

Mersii mult pt raspuns.
Vrea sa te mai inteb daca stii el acolo unde are afisaju-l mai are un reglaj pe care sccrie volt si se poate regla dar ce se regleaza de acolo?
Forum: Coltul incepatorului 17-01-11, 11:00
Replies: 3
Views: 549
Posted By danielcos
Re: Va rog sa ma ajutati...

si remote cum il leg? pt ca de unde il ,am tipu avea si un fir de remote dar nu mai dau de el sa-mi spuna.
Forum: Coltul incepatorului 17-01-11, 09:32
Replies: 3
Views: 549
Posted By danielcos
Va rog sa ma ajutati...

Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
Forum: Coltul incepatorului 17-01-11, 09:31
Replies: 6
Views: 583
Posted By danielcos
Va rog sa ma ajutati...

Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
Forum: Accesorii si conectica 17-01-11, 06:47
Replies: 0
Views: 877
Posted By danielcos
Va rog sa ma ajutati...

Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote daca are.
Showing results 1 to 10 of 10

 
- Copyright 2026 4Tuning -