Forum: HU - CD Playere / MP3
30-08-12, 20:46
|
|
Replies: 3
Views: 558
|
Forum: HU - CD Playere / MP3
29-08-12, 20:35
|
|
Replies: 3
Views: 558
CD PLAYER KENWOOD 2 FETE RARITATE
FUNCTIONEAZA IMPECABIL
ARE 2 FETE MOTORIZATE IAR CAND SE INCHIDE NU SE MAI VEDE NIMIC
MULTE REGLAJE HPF LPF CONTROL SEPARAT PT STATIE
MODEL FOARTE RAR
ESTE CD PLAYER
|
Forum: Talcioc
10-06-11, 20:12
|
|
Replies: 0
Views: 207
|
Forum: Coltul incepatorului
20-01-11, 10:18
|
|
Replies: 6
Views: 583
Re: Va rog sa ma ajutati...
si cum ar fii cel mai bine sa il montez,adica cum se incarca fara sa stric ceva?eu am siguranta de 60 cred sau 50
|
Forum: Coltul incepatorului
20-01-11, 09:33
|
|
Replies: 6
Views: 583
|
Forum: Coltul incepatorului
20-01-11, 09:25
|
|
Replies: 6
Views: 583
Re: Va rog sa ma ajutati...
Mersii mult pt raspuns.
Vrea sa te mai inteb daca stii el acolo unde are afisaju-l mai are un reglaj pe care sccrie volt si se poate regla dar ce se regleaza de acolo?
|
Forum: Coltul incepatorului
17-01-11, 11:00
|
|
Replies: 3
Views: 549
|
Forum: Coltul incepatorului
17-01-11, 09:32
|
|
Replies: 3
Views: 549
Va rog sa ma ajutati...
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
|
Forum: Coltul incepatorului
17-01-11, 09:31
|
|
Replies: 6
Views: 583
Va rog sa ma ajutati...
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote .
|
Forum: Accesorii si conectica
17-01-11, 06:47
|
|
Replies: 0
Views: 877
Va rog sa ma ajutati...
Am un condensator IN-PHASE DE 1,2F si nu ma pricep sa il montez,are 3 borne:una input+....output-.....output+ si nu stiu unde sa leaga firele de la baterie si cel de remote daca are.
|