Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Brabus_Sto
Forum: Masina mea Dacia 15-01-11, 21:42
Replies: 937
Views: 156,571
Posted By Brabus_Sto
Re: Golan "BRABUS"

Belea masina! fel pt ea... eu zic ca ar da putin mai bn cu niste jante negre cu toate ca nu te prea lasa culoarea dar ceva insertii negre pe spitele alea tot merg. succes in continuare!
Forum: Piese Dacia de vanzare 15-01-11, 21:10
Replies: 0
Views: 586
Posted By Brabus_Sto
Vand 3 jante ARO 10

Vand 3 jante in 3 prezoane pe 14" de aro 10 fara gume.
Arata bn nu sunt ruginite lovite indoite sau crapate.(momentan sunt negre)
Doua din ele merg tubeless una merge cu camera. Nu stiu de ce dar...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -