Forum: Masina mea Dacia
15-01-11, 21:42
|
|
Replies: 937
Views: 156,571
Re: Golan "BRABUS"
Belea masina! fel pt ea... eu zic ca ar da putin mai bn cu niste jante negre cu toate ca nu te prea lasa culoarea dar ceva insertii negre pe spitele alea tot merg. succes in continuare!
|
Forum: Piese Dacia de vanzare
15-01-11, 21:10
|
|
Replies: 0
Views: 586
Vand 3 jante ARO 10
Vand 3 jante in 3 prezoane pe 14" de aro 10 fara gume.
Arata bn nu sunt ruginite lovite indoite sau crapate.(momentan sunt negre)
Doua din ele merg tubeless una merge cu camera. Nu stiu de ce dar...
|