Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 2 of 2
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: naum
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 12-01-11, 00:32
Replies: 84
Views: 19,398
Posted By naum
Re: Ce pot sa fac la un TICO?

in continuare iti faci rost de o toba de evacuare de motocicleta cea mai potrivita este de cbr 600 honda.deoarece motorul fiind aspirat si chiuloasa fiind modificata arderea va fi ff violenta...iar...
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ? 12-01-11, 00:25
Replies: 84
Views: 19,398
Posted By naum
Re: Ce pot sa fac la un TICO?

scuze ca intervin dar daca vrei sa scoti ce e mai bun din tico intai tb sa demontezi motorul....apoi sa cureti fiecare piesa in parte sa nu mai contina mizerie deloc.
din propria experienta...
Showing results 1 to 2 of 2

 
- Copyright 2026 4Tuning -