Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ?
12-01-11, 00:32
|
|
Replies: 84
Views: 19,398
Re: Ce pot sa fac la un TICO?
in continuare iti faci rost de o toba de evacuare de motocicleta cea mai potrivita este de cbr 600 honda.deoarece motorul fiind aspirat si chiuloasa fiind modificata arderea va fi ff violenta...iar...
|
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ?
12-01-11, 00:25
|
|
Replies: 84
Views: 19,398
Re: Ce pot sa fac la un TICO?
scuze ca intervin dar daca vrei sa scoti ce e mai bun din tico intai tb sa demontezi motorul....apoi sa cureti fiecare piesa in parte sa nu mai contina mizerie deloc.
din propria experienta...
|