Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/99932-cadou-sarbatori-utilizatorii-4tuning-invitatie-gratuita-luxury-show.html)

ZoliaT 04-12-08 21:36

Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show
 
1 Attachment(s)
Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show

Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna, 4Tuning ofera tuturor membrilor comunitatii 4Tuning o invitatie pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.

Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.

Invitatia este oferita de Romexpo membrilor 4Tuning.

LUXURY SHOW este un targ inedit adresat in exclusivitate produselor si serviciilor de lux, care a fost lansat pentru prima data in Romania de catre ROMEXPO si EUROEXPO in anul 2006. Editia de iarna de anul acesta propune un concept inedit – Living in Luxury City.

Luxury City este un oras in miniatura, unde calatorul traieste emotia si senzatiile unui univers extravagant, creat artificial, dar inspirat de locurile care marcheaza geografic luxul lumii moderne. Orasul Luxului se va intinde atat pe orizontala, cat si pe verticala, cuprinzand 4 zone: Luxury Marina, Luxury Night Life, Living in Luxury City si Luxury Mall.

Living in Luxury City – va fi cu siguranta un concept si o experienta de neuitat!

Organizatori: Romexpo si Euroexpo
Locatie: Pavilionul Central – Complexul Expozitional ROMEXPO
Perioada: 4 – 7 Decembrie 2008
Program targ:
Joi 04 Decembrie – 19:00 – 23:00 (Seara de Gala)
Vineri 05 Decembrie – 14:00 – 22:30
Sambata – Duminica 06-07 Decembrie – 12:30 – 22:30
PRET BILET: 60 RON sau invitatie

ZoliaT 04-12-08 21:40

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
30 Attachment(s)
cateva poze de astazi :

mitza mtb 05-12-08 00:52

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
esti sigur ca ne da voie sa intram?...adika....sa nu zica : ma ne lasi...dute si iati bilet.....:rolleyes2 .....

Si multumim mult de cadoul de mos nicolae....eo care credeam ca o sa primesc numai o bata....:D

ZoliaT 05-12-08 01:01

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
daca aveti chiar si cea mai mica problema va rog sa ma sunati la 0723.354.634

nu este o gluma .. nu este 1 aprilie ...

este un cadou de sarbatori ;)

Gratzian 05-12-08 01:42

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
nu este 1 aprilie, caci atunci ar fi ziua nationala a tuningului, remember?
acesta este cadoul nostru de sarbatori pentru voi.

LA MULTI ANI !!!

andrew 46 05-12-08 18:15

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim mult
insa cum procedez
imi bag pe telefon imaginea?
sau o scot la imprimanta?
pot face o copie sa merg si cu un prienten>?

andi_cimpean 05-12-08 18:29

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1904573)
multumim mult
insa cum procedez
imi bag pe telefon imaginea?
sau o scot la imprimanta?
pot face o copie sa merg si cu un prienten>?


Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.


oricum eu unul doresc sa multumesc celor care au reusit sa creeze facilitatea asta pentru membrii 4tuning.

stefan_88 05-12-08 19:23

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning ...:) .... maine ..iau camera ...si is prezent acolo :)

MR.STILO 05-12-08 19:28

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumesc!in adevar,un cadou reusit de sarbatori!:D:D
multumiri tuturor celor implicati.

radu.3 05-12-08 19:32

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Incepe sa imi para rau ca traiesc in celalalt capat al tarii. Oricum, un cadou frumos. La mai multe :D

Bilutzza 05-12-08 19:34

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Multumim mult de tot pentru acest cadou de sarbatori 4tunning!!! La Multi Ani!!! :peace::peace::peace:

iionnutgr 05-12-08 20:42

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
sunt din Giurgiu dar o sa dau si eu o fuga pana acolo............
LA MULTI ANI!!!

Alex30 05-12-08 20:55

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
A ajuns mosu' :D multumim 4tuning pentru cadou...dar pacat ca nu am cum sa o printez :( poate gasesc si eu o modalitate pana maine :D

Sp1ky 05-12-08 21:24

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning pentru cado' :X:D

boy_wonder 05-12-08 21:28

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
asteptam cat mai multe poze (la masini mai ales).. poate facem si o galerie foto nu?


All times are GMT +2. The time now is 01:57.

- Copyright 2024 4Tuning