Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Ca][n (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/99834-a.html)

Ca][n 04-12-08 09:24

Ca][n
 
10 Attachment(s)
Salut si bine v am gasit, se pare ca am intrat si eu in cele din urma in DT, multumesc pentru increderea acordata.

Manson 04-12-08 11:33

Re: Ca][n
 
frumoase lucrari.....mai pune ca ai destule frumoase....felicitari ca ai intrat in Design Team

Ca][n 04-12-08 22:27

Re: Ca][n
 
10 Attachment(s)
mc Manson, alte lucrari:arrow:

Ca][n 04-12-08 22:32

Re: Ca][n
 
10 Attachment(s)
si altele

keemo 05-12-08 10:54

Re: Ca][n
 
felicitari man !!!! frumoase lucrarile !!!

kmo.

HoricutzWSR 05-12-08 16:02

Re: Ca][n
 
dacia aia nu o stiam,e geniala...

welcome aboard ;)

Ca][n 05-12-08 21:25

Re: Ca][n
 
10 Attachment(s)
multumesc keemo&horicutz:flower:, alte lucrari:arrow::arrow:

Ca][n 17-12-08 19:47

Re: Ca][n
 
2 Attachment(s)
matrixul de la a.r.t.a.

NONE 19-12-08 04:18

Re: Ca][n
 
mama mia :shock::shock::shock:
dacia ai e criminala :shock::shock:
dami si mie un PM cu id-ul tau ca am si eu niste intrebari...
daca se poate....
sunt tari de tot...bravo...:shock::shock:

Ca][n 18-01-09 12:46

Re: Ca][n
 
4 Attachment(s)
Ultimele lucrari: infinity ul de la a.r.t.a. si skoda de la battle ul cu most_wanted pe care am incercat sa o fac mai simpla.

TFK 18-01-09 12:58

Re: Ca][n
 
Oltcit-ul nu-l pui ?
Welcome Aboard Ma Friend!

Geox` 18-01-09 13:27

Re: Ca][n
 
Ce chesti o masina Simpla si una Extrema:D bv bv imi plac lucrarile ce olcit:rolleyes2

Ca][n 18-01-09 13:34

Re: Ca][n
 
2 Attachment(s)
mc baieti, cred ca la asta se refera

TFK 18-01-09 13:55

Re: Ca][n
 
Da, asta! :pelvic_th

Ca][n 02-02-09 21:08

Re: Ca][n
 
2 Attachment(s)
honda v4tl

wlady 03-02-09 13:01

Re: Ca][n
 
Mda... cum ne-am obisnuit ! Idei cu carul... Dar inca astept sa evoluezi in materie de executie ! Tot ce ai brushuit tu e foarte ascutit... Nu pot spune ca e prost selectat.. dar e foarte ascutit ( ai putea folosi feather cam 0,5 pt o poza de 1024x768, 1280x1024 si cam 1 pt ce e mai mare ). Reflexia usii din partea stanga pe masina nu e cea mai inspirata.. Hai sa spunem ca nu e reala :). Interiorul e absolut slab ... aici chiar m-ai dezamagit... Ai avut un donor foarte slab calitativ sau ai incercat sa-l aranjezi prea mult.. Oricare varianta ar fi, nu e bine ! Cum a spus si fily pe topicul de la comentarii : usa e prea mare pentru spatiul pe care-l ocupa. De altfel, spatiul destinat usii e chiar foarte mic ! Usa spate este de asemenea cam mare ... Ledurile sunt destul de slabe... nu sunt reale si nici nu sunt artistice ... o combinatie nereusita. In partea dreapta, interiorul care se vede este si el slab calitativ... Pragul este ciudat dar trecem peste :). Am ajuns la roti... si aici e ceva ciudat... roata fata... nu e pozitionata corect... centrul ar trebui sa fie mai in stanga putin :). Nu-mi place cum ti-a iesit prelungirea spoilerului fata... trebuia sa faci altfel reflexiile... par foarte puternice... nu sunt artistice dar nici reale... din nou combinatie ciudata. Grila fata nu-mi place... absolut deloc... Nici ca realizare nici ca estetica ! Ar trebui sa incerci sa evoluezi si sa accepti si sfaturile altora :). Nu sunt rau... doar mai exigent :). Stiu ca poti... bafta :)

L33L00 03-02-09 13:15

Re: Ca][n
 
dupa cum au mai zis si altii , o sumedenie de idei cu executie proasta pe romaneste , la grila ti-a iesit cam aiurea ,tot ce e pe masina asta e foarte ascutit si de multe ori tonny , decupajul in cadrul grilei e off ca perspectiva si etc , pe geamul portierei din stanga sunt refl care nu au ce cauta acolo + bannerul cu streetglow e stramba rau , pe capota refl portierei se suprapune cu cea de pe bg , ledurile din interior arata binshor dar din nou interiorul nu are pata de culoare , e desaturat , porbagajul e cat se poate de off si tonny , ceea ce ai vrut tu sa faci sa para a fi vopsit negru nu ti-a iesit deloc , mai incearca , stopurile desaturate arata cam aiurea , nu sunt genul meu apoi la roti se vede printre ele , se poate si mai bine , poate vei invata mai multe pe parcursul timpului pt ca vad ca nu apreciezi munca altora dar te sfidezi sa muncesti indeajuns pt tine . no offence

Ca][n 03-02-09 14:47

Re: Ca][n
 
Ma vere voi chiar credeti ca ma impresionati cu posturile astea kilometrice? Mai bine vedeti va de treaba voastra, wlady tati tu ai cele mai toony lucrari de pe forum asa ca incearca sa te mai abtii asa un picut....ia tu leelo ai niste lucrari lipsite de imaginatie si banale gen matrixu care l ai scos..ce vreau sa zic e ca si voi aveti greseli si inainte sa sariti la gatu cuiva ganditi va de 2 ori.

Most_Wanted 03-02-09 14:50

Re: Ca][n
 
Fiecare are un stil al lui de facut virtual tuning , fiecare sa adaptat unui stil. daca faceam toti acelasi lucru nu mai avea farmec , lasati certurile ca nu ajungeti nicaieri.

Yackone 03-02-09 14:51

Re: Ca][n
 
punct ochit...punct lovit...bun raspuns ca][n;)

Most_Wanted 03-02-09 15:20

Re: Ca][n
 
Veti continua si veti continua cu polemica , si se va umple topicul lui Ca][n cu certuri si nimic altceva , sincer , aveti si altceva mai bun de facut baieti!

NONE 14-03-09 03:55

Re: Ca][n
 
Gata Ca][n ? :sad:,nimic nou ? :rolleyes2
pune cateva din lucrarile alea dupa youtube,ca-s criminale :oops:

sm01tomi 15-03-09 20:49

Re: Ca][n
 
buai frate :O nota 10 ai niste lucrari omule pfffff....SUPERBE tot asa ;)

Ca][n 24-03-09 00:35

Re: Ca][n
 
2 Attachment(s)
Multumesc pentru comentarii, revin cu un Candy Ford Ka 2009 "I take you to the candy shop/ I let you drive the lollipop" :)

keemo 24-03-09 00:58

Re: Ca][n
 
duuuude , ai inceput sa lucrezi lucrezi mai curat , sa dai mai multa atentie detaliilor , refs'urile sunt foarte bune , puteai sa mai lucrezi putin la interior dar nu e chiar asa de rau. Felicitari man e foarte tare lucrarea.

Geox` 24-03-09 05:30

Re: Ca][n
 
WOOW super tare!
Se vad rotile de la prima masina.fa unbra de sub masinam,plasa de la prag e mov,iar interiorul e ..

Ca][n 24-03-09 08:25

Re: Ca][n
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 2177514)
WOOW super tare!
Se vad rotile de la prima masina.fa unbra de sub masinam,plasa de la prag e mov,iar interiorul e ..

monitoru imi face niste probleme se vede mai intunecat si mi pot scapa unele greseli, oricum ms pt observatie.

HoricutzWSR 24-03-09 13:55

Re: Ca][n
 
un singur cuvant bro...incomfundabil ! :D

NONE 29-03-09 19:59

Re: Ca][n
 
Ford Ka Crazy Pink :shock::lol:
esti foarte bun frate :shock:
interiorul se vede putin blurat...dar nota 10+ cu felicitari :shock:

alexandrughost 29-03-09 21:03

Re: Ca][n
 
Damn...bine spune crazyman ca faci lucrari ce dau in SF'uri dar care arata EXCEPTIONAL!!!
Keep on This ROAD! esti talentat:)

Ca][n 20-05-09 01:35

Re: Ca][n
 
2 Attachment(s)
una quick, dupa esecu de la wtb mai ceva ca la eurovision :))

TFK 20-05-09 10:21

Re: Ca][n
 
Īmi dai şi mie donorul de la roţi :D?

Ca][n 20-05-09 14:08

Re: Ca][n
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TFK (Post 2335518)
Īmi dai şi mie donorul de la roţi :D?

Chiar nu am reusit sa le mai gasesc p cele folosite, le am luat la intamplare din miile d poze care le am. Dar am gasit cateva asemanatoare:arrow:

TFK 20-05-09 14:18

Re: Ca][n
 
Mersi ;)!

Manson 20-05-09 21:27

Re: Ca][n
 
ca][n lasa fratioare ca eu cred k masina e superba(legat ed wtb). poate alta data

Geox` 20-05-09 21:55

Re: Ca][n
 
Oooo dar :shock: ce lucrare clean

Ca][n 20-05-09 23:25

Re: Ca][n
 
Quote:

Originally Posted by Manson (Post 2337664)
ca][n lasa fratioare ca eu cred k masina e superba(legat ed wtb). poate alta data

asa e manson, dar daca nu votau cei 3 (lelo pacman si dem fuzl) din celelalte echipe ce reprezinta romania poate mai aveam o sansa... asa le au dat mai multe pcte strainilor.

wlady 21-05-09 07:19

Re: Ca][n
 
Quote:

Originally Posted by Ca][n (Post 2338051)
asa e manson, dar daca nu votau cei 3 (lelo pacman si dem fuzl) din celelalte echipe ce reprezinta romania poate mai aveam o sansa... asa le au dat mai multe pcte strainilor.

Poate am inteles eu gresit mesajul tau, dar nu-ti poti vota tara...

ONT : Deja Cain incepi sa ajungi unde stiu ca vei ajunge ;)... ai ft multe idei si incepi sa le lucrezi cu grija... good luck :).

dem_fuzl 21-05-09 08:15

Re: Ca][n
 
Quote:

Originally Posted by Ca][n (Post 2338051)
asa e manson, dar daca nu votau cei 3 (lelo pacman si dem fuzl) din celelalte echipe ce reprezinta romania poate mai aveam o sansa... asa le au dat mai multe pcte strainilor.


am votat ca e voie, nu ma opreste nimeni, si exista undeva si o regula, ptr cine a citit regulile concursului, ca macar 1 component al unei echipe sa voteze. macar unu. si stai linistit, am votat in toate diviziile, deci "impotriva", cum ar veni, tuturor echipelor romanesti, cum si cei din alte divizii au votat impotriva echipei mele (eu, pacman si cass), la noi in divizie ... la fel puteai si tu sa votezi, dar daca nu ai facut-o, e treaba ta man ...

Ca][n 21-05-09 10:16

Re: Ca][n
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 2338395)
Poate am inteles eu gresit mesajul tau, dar nu-ti poti vota tara..

Nu ziceam sa ne voteze p noi ci sa nu fi votat deloc, in fine poate cer eu prea multe favorisme:D, succes celorlalte echipe p mai departe.


All times are GMT +2. The time now is 01:42.

- Copyright 2024 4Tuning