![]() |
Cumpar pentru E39
Salutare !
Ma intereseaza pentru E39 niste bandouri negre fara crom (bari + aripi + usi) sa arate bine ... Deasemenea mai vreau sa schimb niste jante originale 16'' tot pentru E39 , cu jante 17'' tot pentru E39 5x120 , offset 15-20 si ofer diferenta ..(jantele le dau cu tot cu anvelope , si vreau tot "incaltzate" nu neaparat sa aiba anvelopele in stare buna ) Pentru contact YM roscat_66 sau 0765 997 554 atasez si o poza cu jantele https://img388.imageshack.us/img388/198/image005yo3.jpg https://img388.imageshack.us/img388/i...pg/1/w1600.png |
Re: Cumpar pentru E39
Vreau macar bandoul ala cu crom de pe usa dreapta spate .... chiar nu are nimeni ???
|
Re: Cumpar pentru E39
am eu daca te intereseaza niste bandouri care trebui sa le vopsesti la culoarea masini tale,ele sint albe asa au venit din fabrica,au venit pe un E39 alb si arata si frumos daca le faci la culoare
|
Re: Cumpar pentru E39
ai pm
|
Re: Cumpar pentru E39
pm??......
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning