Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dezmembrari si Piese SH (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh.html)
-   -   Cumpar pentru E39 (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/99513-cumpar-e39.html)

VN05ESX 01-12-08 18:50

Cumpar pentru E39
 
Salutare !

Ma intereseaza pentru E39 niste bandouri negre fara crom (bari + aripi + usi) sa arate bine ...

Deasemenea mai vreau sa schimb niste jante originale 16'' tot pentru E39 , cu jante 17'' tot pentru E39 5x120 , offset 15-20 si ofer diferenta ..(jantele le dau cu tot cu anvelope , si vreau tot "incaltzate" nu neaparat sa aiba anvelopele in stare buna )

Pentru contact YM roscat_66 sau 0765 997 554

atasez si o poza cu jantele
https://img388.imageshack.us/img388/198/image005yo3.jpg
https://img388.imageshack.us/img388/i...pg/1/w1600.png

VN05ESX 03-12-08 08:48

Re: Cumpar pentru E39
 
Vreau macar bandoul ala cu crom de pe usa dreapta spate .... chiar nu are nimeni ???

roscatu m3 03-12-08 16:03

Re: Cumpar pentru E39
 
am eu daca te intereseaza niste bandouri care trebui sa le vopsesti la culoarea masini tale,ele sint albe asa au venit din fabrica,au venit pe un E39 alb si arata si frumos daca le faci la culoare

VN05ESX 03-12-08 21:07

Re: Cumpar pentru E39
 
ai pm

roscatu m3 04-12-08 09:15

Re: Cumpar pentru E39
 
pm??......


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning