Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - NSL_ALEX666 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/99310-machete-lucru-nsl_alex666.html)

NSL_ALEX666 29-11-08 18:49

Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
4 Attachment(s)
deocamdata e jaf !!!
dar incet incet o fac impreuna cu NSL_ADY666!!!!(facem o echipa buna):D

NSL_ADY666 29-11-08 18:52

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
da omule sa speram ca o terminam pana la anu

NSL_ALEX666 29-11-08 18:57

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
si io sper asta!!!!

manu_96xls 29-11-08 19:47

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Baieti , mai usor cu postatul! Ce faceti, concurs? premiile le stiti?
locul 3-Avertisment
Locul 2-Infractiune
Premiul cel mare -Un concediu de cateva zile!
Ps:Scrieti cat mai corect gramatical!

NSL_ALEX666 29-11-08 19:55

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
scuza-ne!!!

NSL_ALEX666 30-11-08 22:56

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
6 Attachment(s)
Poze noi!!!

W Y P 30-11-08 23:52

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
un singur lucru am sa zic...pana acum v-ati cam batut joc de ea...in fine vedem ce o sa iasa..

bmwh548 01-12-08 13:29

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Nu puteti face pozele intr-o zona iluminata natural (sau cu un neon ceva)? Pozele sunt facute de prea aproape (si camera nu focalizeaza corect) si sunt facute si cu blitzul (presupun). Poate macheta arata ceva mai bine decat se vede din poze...dar nu putem sti asta.
Si acum idei: firele vin de la leduri nu? De ce nu le integrati pe toate in macheta? Din moment ce acoperiti bena puteti sa montati acolo intrerupatoare, baterii...

NSL_ADY666 01-12-08 18:39

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
acuma macheta este la mine. sa vad ce fac eu din ea.
ALEX o sa se apuce de alta, vedem ce mai are el
si WYP cam ai dreptate, o sa ma apuc eu de ea mai in amanunt :D

Data viitoare te alegi cu un "premiu" daca mai scrii asa!;)

AnDy^ 05-12-08 14:50

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Mie imi place cum a iesit in spate la bena...in rest e groaznica...macar de te chinuiai un pic alex...bafta in continuare!!!;)

NSL_ADY666 06-12-08 20:05

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
haide alex nu mai ai nimic nou?:-?

NSL_ALEX666 06-12-08 22:13

2 Attachment(s)
BMW X3 in lucru
Culoare:Neagra.
Tuning:Capota, bara fata, bara spate, pragurile.
Faruri albastre fata, boxa (nefunctionala).

alynex 06-12-08 23:07

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Frumos!In continuare urmeaza....??:D

NSL_ALEX666 11-12-08 20:06

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Mi-am luat un "AUDI RS4" si vreau sa-i fac cateva schimbari!O sa pun si cateva poze!

NSL_ALEX666 13-12-08 12:04

4 Attachment(s)
Am promis ca pun si niste poze cu AUDI RS4 ! ! !

Astept sa-mi dati idei! ! !


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning