![]() |
Vand placa video si RAM
Placa video: Ati HD 2600 PRO de 512 mb ddr2
RAM: 1 GB DDR2 667 mHz aman2 piesele sunt cumparate de 3-4 luni pret: 200 RON ambele - NU le vand pe bucati In magazin placa video este peste 250 RON. Motivul vanzarii: update la o placa mai tare contact: blondutz_vl |
Re: VAND Placa Video si RAM
nimeni nu vrea 1gb ram si o placa ati ce este echivalenta la o nVidia 8600 ?
|
Re: VAND Placa Video si RAM
~up...................
|
Re: VAND Placa Video si RAM
hap :)) noob
|
Re: VAND Placa Video si RAM
Multumesc Dydy pentru "hap" :lol:
UP ! |
Re: VAND Placa Video si RAM
de vanzareeeeeeeeee
|
Re: VAND Placa Video si RAM
up and go
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:00. |
- Copyright 2026 4Tuning